BlackBerry Q10 Avea’da Satışa SunuluyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

BlackBerry_logo_webeyn

BlackBerry Q10, ayda 33 TL’den başlayan fiyatlarla Avea’da satışa sunuluyor.

Avea, BlackBerry 10 işletim sistemine sahip akıllı telefon serisinin en yeni üyesi BlackBerry Q10’u ayda 33TL’den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.

Satışa çıktığı ilk günden itibaren tüm dünyada ve Türkiye’de büyük beğeni toplayan BlackBerry Q10’a sahip olmak isteyenlere Avea, siyah ve beyaz renk seçeneklerinin yanında 4 farklı teklifiyle kendi paketlerini oluşturma ve seçme özgürlüğü de sunuyor. Avealılar ister internet paketi içinde ayda 78 TL’ye; ister herşey dahil paketle 123 TL’ye, ister tarifeye ek ayda 33 TL’ye veya 250 MB internet hediyesi ile birlikte 1.999 TL peşin fiyatına sahip olabilecekler.

Turkcell ve Vodafone da benzer peşin fiyatlarla satışa sunacak.

BlackBerry_Q10

BlackBerry Q10, şık ve özgün tasarımının yanında sahip olduğu teknik özellikleriyle de akıllı telefon deneyiminde yepyeni bir dönem başlatıyor. Qwerty klavyesi, 3.1 inç dokunmatik ekranı ve çift çekirdekli 1.5GHz işlemcisi ile daha pratik ve konforlu bir akıllı telefon deneyimi sunan BlackBerry Q10, günlük iş takibini de oldukça kolaylaştırıyor. BlackBerry Q10’un 8MP kamerası ise otomatik odaklanma özelliğinin yanında gündüz dış ortam ve iç mekan çekimlerinde; gece ise loş ışık çekimlerinde kolaylık sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.