BJK’li Futbolcular BJKYandex İçin Kamera KarşısındaydıDestek: Test Link
İnternet

Beşiktaş futbol takımının kaptanı Tolga Zengin ve başarılı futbolcuları Veli Kavlak, İsmail Köybaşı, Oğuzhan Özyakup ve Ersan Gülüm BJKYandex için kamera karşısına geçti.

Beşiktaş Jimnastik Kulubü futbolcuları, BJKYandex için hazırlanan videoda taraftarlarını internette arama yaparken BJKYandex’i kullanarak takımlarını desteklemeye davet etti.

Çekimleri Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleşen videoda, ünlü futbolcuların kendi aralarındaki diyaloglarına ve taraftarlarına seslendikleri mesajlarına yer veriliyor.

Beşiktaş ile ilgili en güncel haberlerin, özel kampanyaların ve merak edilen tüm soruların cevaplarının bulunduğu BJKYandex’i kullanan taraftarlar, kulüplerine her zaman sağladıkları manevi desteğin yanında internet’te yaptıkları her aramayla da destek veriyorlar.

Beşiktaşlı futbolcuların rol aldığı videoyu buradan linkinden izleyebilir, detaylı bilgi için futbolaski.yandex.com.tr web sitesini ziyaret edebilir, ayrıca kulübe özel tasarlanan BJK temalı Yandex.Browser’ı indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.