Beats Music Android ve Windows Phone Uygulamaları KaldırılmayacakDestek: Test Link
Mobil Dünya

Apple’ın Beats’i satın almasıyla birlikte Beats Music’in Android ve Windows Phone platformundaki uygulamaları, kullanılmaya devam edecek.

Çok kısa bir süre önce Apple, Beats’i satın aldığını resmi sitesi üzerinden doğrulamıştı ve konuyla ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmıştık. Henüz Apple’ın Beats satın alması resmi açıdan tamamlanmadı ancak Beats Music’in Android ve Windows Phone uygulamalarının akıbeti merak konusuydu.

Apple CEO’su Tim Cook, Financial Times’a yaptığı açıklamada Beats Music’in Android ve Windows Phone uygulamalarının varlığını sürdüreceğini belirtti ve olayın sadece müzikle alakalı olduğunu söyledi.

Önceki zamanlarda çeşitli şirket ve servisleri satın aldıktan sonra Apple, kullanıma kapatmıştı. Bundan dolayı Beats Music uygulamasının da Android ve Windows Phone versiyonunun kaldırılacağı tahmin ediliyordu ancak Tim Cook, şirket olarak bu sefer alışılan yaklaşımının dışına çıkacaklarını belirtiyor. Diğer bir yandan Apple’ın Beats’i nasıl değerlendireceği ve yeni sürprizleri merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.