Banyo Tasarımına Teknolojik Çözüm Kale360’danDestek: Test Link
İnternet

Banyonuzu yenilemeyi düşünüyor ancak neyi ne şekilde konumlandıracağınızı bilemiyor, size yardımcı olacak bir banyo tasarım programı arıyorsanız, Kale360 tam da aradığınız uygulamayı sunuyor.

Kale360’ın web tabanlı sistemi sayesinde herhangi bir programa veya yazılıma ihtiyaç duymadan kendi banyonuzu kendiniz ücretsiz bir şekilde tasarlayabiliyorsunuz. Kullanımı son derece basit ve pratik olan banyo tasarım programı ile hayalinizdeki banyoyu tasarlamak artık çok kolay. Yerinizden kalkmadan internet üzerinden banyo planı yapabildiğiniz program hem zamandan tasarruf ettiriyor, hem de size banyonuzun mimarı olma fırsatını sunuyor.

Kale360’ın sağladığı bu uygulama sayesinde banyo planınızı kolayca oluşturmanız mümkün. Bu süreçte Çanakkale Seramik ve Kalebodur Seramik’in binlerce ürünü en büyük yardımcınız oluyor. Kale360’da banyo tasarımına başlayabilmek için öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor. Kale360.com’a üye olduktan sonra hayalinizdeki banyoyu gerçeğe dönüştürmek için hiçbir engeliniz kalmıyor.

İlk yapmanız gereken banyonun şeklini seçmek. Sonrasında döşemek istediğiniz duvarı belirleyip kapı, pencere, klozet, lavabo, banyo mobilyası, küvet ve benzeri eşyaları planınıza ekliyorsunuz. Bu aşamada Kale360’un geniş ürün yelpazesinden dilediğinizi seçip renkli bir banyo dizayn edebilirsiniz. Üstelik hoşunuza gitmeyen bir detay olduğunda seçiminizi değiştirme şansına da sahipsiniz.

Tasarımınızı sonlandırdıktan sonra planınızı panoromik veya 3D görüntü kalitesi ile gerçeğe yakın bir şekilde görebiliyorsunuz. Üstelik farklı tasarımlar yaparak seçenekleri arttırmak sizin elinizde. Kale360.com’da tasarıma başlamadan önce biraz fikir edinmek, ilham almak için Kale360’ın zengin foto galerisinden başkalarının yapmış olduğu banyo tasarım modelleri incelenebilir.

Kale 360’ın bu yenilikçi ve kullanımı kolay programı sayesinde, evinizde oturduğunuz yerden keyifle banyonuzu tasarlayabilir, tarzınızı konuşturabilirsiniz. Hatta sahip olmak istediğiniz banyoyu ne kadara mal edeceğinizi tek adımla hesaplatıp en yakın satış noktasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.