Avea’yı Denemek 3 Ay Boyunca ÜcretsizDestek: Test Link
Mobil Dünya

Avea’yı denemek ve tercih etmek isteyen kullanıcılara Avea, “Denemesi Bedava” kampanyasıyla ilk 3 ay boyunca bedava konuşma, mesajlaşma ve internete girme fırsatı sunuyor.

Avea’nın müşterilerine sunduğu “Denemesi Bedava” kampanyası kapsamında, Avealı olacak müşteriler, ilk 3 fatura dönemi süresince konuşma, SMS ve internet kullanım bedeli olarak abonelik vergileri haricinde hiçbir ücret ödemiyorlar. Avea’yı denemeyen kalmasın diye üstelik hiçbir taahhüt ya da katılım şartı da aranmıyor.

“Avea’ya Hoşgeldin Tarifesi”ne gelen müşteriler, ilk 3 ay boyunca 500 MB cepten internet, Avealılarla 500 dakika, 500 SMS ve her yöne 50 dakikayı ücretsiz olarak kullanabilecek; bu faydalar için abonelik vergileri haricinde hiçbir ücret ödemeyecekler.

2 Ocak-2 Nisan tarihleri arasında, kampanya kapsamındaki diğer tarifelere gelen ve 90 gün içerisinde DENEME yazıp 5555’e gönderen müşteriler de; tarifelerine ek olarak 500 MB cepten internet, Avea içi 500 dk ve 500 SMS’ten 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz yararlanabilecekler.

Avea, mevcut müşterilerine de kampanyadan yararlanma imkanı tanıyor. Kampanya kapsamındaki tarifelerde yer alan Avealılar; 500 MB cepten internet, Avea içi 500 dk ve 500 SMS’ten 12 ay faturalıda kalma sözü ile 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz yararlanabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.