Avea’dan Markalara Özel Yeni Mobil Pazarlama ÜrünüDestek: Test Link
Mobil Dünya

Avea, sektörde bir ilk olarak hayata geçirdiği mikro lokasyon bazlı mobil reklam ürünü ile, perakende, hızlı tüketim ve finans gibi sektörlere, mağaza içi mobil reklam ve pazarlama alanında nokta atışı reklam yapma imkanı sunuyor.

Avea, ürün portföyünü yenilikçi teknolojiler ve servislerle genişletmeye devam ediyor. Avea’nın markalara sunduğu yeni mobil pazarlama ürünü, özellikle perakende sektöründe faaliyet gösteren firmalara maliyet avantajı sağlarken, hedef kitleleriyle daha iyi iletişim kurma, ihtiyaçlarını daha iyi anlama ve bu sayede satışlarını arttırma imkânı sunuyor.

Avea’nın mikro lokasyon bazlı reklam servisi kapsamında, mağaza sahipleri, yerleştirildiği noktadan 50 metre çapına kadar sinyal alan ürün ile, Avealı kullanıcıları tespit edebiliyor ve onlara, bulundukları reyonda sunulan avantaj ve kampanyalar hakkında kısa mesaj aracılığıyla bilgilendirme yapabiliyor.

Lokasyon bazlı SMS gönderiminden farklı olarak, çok daha küçük bir alanda bulunan bireylere ulaşılmasına imkân veren mikro lokasyon bazlı ürün sayesinde tüketicilere, mağaza içinde bulundukları bölümler özelinde SMS gönderilebiliyor ve bu sayede müşteriler kampanya ve indirimlerden anında haberdar olabiliyor.

Türkiye’de ilk kez Avea tarafından sunulan ve Bimeks’in Palladium ve Carrefour İçerenköy mağazalarında da uygulanan yeni ürün ile ilgili açıklama yapan Avea Mobil Pazarlama ve İş Ortaklığı Yönetimi Kıdemli Müdürü Ömer Şen: “Avea olarak sektöre kazandırdığımız yenilikçi ürün ve teknolojiler ile işbirliği yaptığımız markaların, satış ve karlılıklarını arttırmalarına destek verirken, yeni müşteri kazanımlarına olanak sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik tasarladığımız ürünlerimizle portföyümüze her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Özellikle perakende ve hızlı tüketim ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmaların yanı sıra finans sektörü için de şube içi mobil reklam ve pazarlama araçlarının önemini biliyoruz. Avea olarak, teknolojik yeteneklerimizi kullanarak sektörde fark yaratıyor, ürün ile tüketiciyi buluşturma noktasında; firmaların hedef kitlelerine doğru yer ve doğru zamanda ulaşmalarına katkıda bulunuyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.