Avea ve Turkcell, GSMA Ödülleri FinalindeDestek: Test Link
Mobil Dünya

GSM operatörlerinden Avea ve Turkcell, mobil iletişim dünyasının liderlerini belirleyen 2014 Global Mobil Ödülleri’nde Türkiye’yi temsil ediyor.

Avea

Avea, dünya çapında GSM sektörünün en önemli ödülleri arasında gösterilen Global Mobile Awards 2014’te “GSM Konumu Bazlı Anlık Bildirim” servisiyle “En İyi Şebeke Tabanlı Çözüm” kategorisinde finale kaldı.

Avea-logo-buyuk-webeyn

Dünyada bir ilk olan GSM Konumu Bazlı Anlık Bildirim çözümü, Avea tarafından mobil kullanıcılara konum bazlı mesajlar iletmek üzere geliştirildi. Bu yenilikçi servis sayesinde mobil kullanıcılara, yakınlarında bulunan kampanya, indirim vb. fırsatlarla ilgili anlık bildirim yapılabiliyor. Bu sayede müşteriler, gereksiz bilgilendirmelerle meşgul edilmezken; önceden onay almak koşuluyla yakınlarındaki fırsatlardan da haberdar olabiliyor.

Avea GSM Konumu Bazlı Anlık Bildirim hizmeti, Avea Fırsat uygulamasıyla tüketicilerin kullanımına sunulmuş durumda. Avea kullanıcıları, ücretsiz olarak indirilebilen Avea Fırsat uygulaması üzerinden anlık bildirimlerle marka avantajlarını her an takip edebiliyor ve tek bir tıkla kolaylıkla fırsat kodlarını alarak özel indirimlerden faydalanabiliyor.

Turkcell

Turkcell, Akıllı Harita, SMS+ ve Hayal Ortağım ile dünya çapında sektörün en iyilerinin yarıştığı Global Mobil Ödülleri’nde (2014 Global Mobile Awards) finale kaldı.

Turkcell_logo_webeyn_buyuk_YENI

Turkcell, Akıllı Harita çözümü En İyi Kurumsal Mobil Servis, SMS+ servisi ile Network Tabanlı En İyi Çözüm dallarında, Hayal Ortağım ile de Toplumsal & Ekonomik Gelişme kategorisinde dünyadaki rakipleriyle yarışacak. Kategorilerin alt dallarında, iletişim dünyasının önde gelen markaları tarafından sunulan ürün, hizmet ve çözümler, ön elemeden geçerek beşer adaylık kısa listelere düşürüldü. Final niteliğindeki bu kısa listeler arasından en iyiler, 24-27 Şubat tarihleri arasında Barselona’da gerçekleştirilecek GSMA Mobil Dünya Kongresi’nde açıklanacak.

İspanya’nın Barselona kentinde 24-27 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan GSMA Mobile World Congress kapsamında 19. kez sahiplerini bulacak ödül töreninde 8 kategoride toplam 38 farklı ödül verilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.