ASUS, Yeni PadFone’u TanıttıDestek: Test Link
Mobil Dünya

ASUS, dört çekirdek Snapdragon 800 işlemcili ve az ışıkta çekilen fotoğrafları önemli ölçüde iyileştiren PixelMaster kameraya sahip yeni PadFone’u resmi olarak tanıttı. Yeni ASUS PadFone ayrıca, ihtiyaç olması halinde depolama kapasitesini artırmaya imkan tanıyan bir Micro SDXC kart yuvasına da sahip.

PadFone konsepti, kullanıcıların akıllı telefon ile tablet arasında zahmetsizce geçiş yaparken istedikleri ekran ebadını seçmelerine imkan tanıyor. Kullanıcı kendi kullanımı için hangi ekran boyutunun en uygun olduğuna, cihazlar arasında aktarma yapmaksızın karar verebiliyor.

2.2 GHz Qualcomm Snapdragon 800 dört çekirdek işlemci ve 2 GB RAM’e sahip yeni PadFone, hızlı ve inanılmaz enerji tasarruflu bir performans sunuyor. Uygulamalar hem akıllı telefon hem de tablet kullanımında daima sorunsuz ve hassas bir şekilde işliyor; 150 Mbps’ye çıkabilen indirme hızına sahip Cat 4 LTE bağlantısı sayesinde, mobil internet taraması ve indirmeler de her zamankinden daha hızlı yapılıyor.

ASUS-yeni-PadFone-webeyn-2

Hem PadFone, hem de istasyonu IPS teknolojisi ve Full HD ekranlarla harika görüntüler oluşturabiliyor. Kullanıcılar yeni PadFone’un 5.0 inç’lik ekranından istasyonun 10.1 inç’lik tabletine istedikleri zaman anında geçiş yapabiliyorlar. Böylece multimedya uygulamaları, videolar, fotoğraflar ve metinler mükemmel keskinlikte görünüyor.

Yeni PadFone, her ortamda mümkün olabilecek en iyi fotoğrafı sağlamak için her bir pikselin ebadını ayarlıyor ve böylece PadFone’u hevesli fotoğrafçılar için vazgeçilmez kılıyor. Gündüz ışığında fotoğraf çekmek için PixelMaster net ve canlı 13.0 MP detaylı fotoğraflar sağlıyor. Yetersiz ışık koşullarında, PixelMaster otomatik olarak ortamı algılıyor ve kullanıcının Hi-Light modunu açmasını öneriyor. Hi-Light açıldığında sensör piksel ebadını ayarlıyor ve ışık duyarlılığını yüzde 400’e kadar artırıp daha aydınlık arka planlar yaratıyor; bunu yapmak için de LED flaşa ihtiyaç duyulmadan çok daha az parazit olmasını sağlayan ASUS tasarımı bir algoritmayı kullanıyor.

f/2.0 beş element lens, deklanşör gecikmesi olmaksızın inanılmaz detaylı görüntüler yakalamayı sağlarken, özel bir görüntü sinyal işlemcisi az ışıkta görüntü kalitesini artırarak 12 saniyede 12 kare (fps) ile peş peşe 100 kareye kadar çekim yapabiliyor. İleri Turbo Burst modu, kullanıcıların 30 fps’ye kadar hızlı hareket eden görüntüleri yakalamasını sağlıyor, böylece önemli anlar hiç kaçırılmıyor. Dahası, Smart Removal modu, mükemmel fotoğraflar yaratmak için istenmeyen objeleri kareden kaldırabilmeyi sağlıyor. Son olarak, All Smiles modu, yüz ifadelerini düzenliyor ve böylece herkes en iyi haliyle görünüyor. Bu kamera ayrıca 30 fps’de 1080p Full HD ve yüksek 60 fps hızında 720p HD video kaydedebiliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.