Türk Girişimciler New York’ta Zirveye ÇıktıDestek: Test Link
Etkinlik

Armut.com’un kurucuları ABD’de Endeavor Girişimcisi olarak seçildi.

ABD’nin New York şehrinde 20’ye yakın ülkeden 45 başarılı girişimcinin dahil edildiği Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil eden Armut.com’un kurucuları Başak Taşpınar Değim ile Erol Değim, başarı hikayeleriyle ipi göğüsleyerek Endeavor Girişimcisi olarak seçildiler.

Başak Taşpınar Değim - Erol Değim

Başak Taşpınar Değim – Erol Değim

Fark yaratan girişimcilere destek veren ve dünyada 23 ülkede faaliyet gösteren Endeavor’un düzenlediği Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil eden Armut.com büyük bir başarı yakaladı. Değerlendirme sürecinde American Express, Skype gibi global devlerin üst düzey yöneticilerinin de yer aldığı etkinlikte, Armut.com kurucuları Başak Taşpınar Değim ile Erol Değim Endeavor Girişimcisi olarak seçildiler.

Armut.com CEO’su Başak Taşpınar Değim, global arenada Türkiye’yi başarıyla temsil etmekten ve çok sayıda ülkeden 45 önemli girişimci arasından Endeavor Girişimcisi seçilmekten dolayı gurur duydukları belirterek, “Endeavor sadece en başarılı ve büyüme potansiyeli en yüksek girişimleri seçiyor. Türk insanının güçlü zekasını, girişimci ruhunu ve başarısını dünya çapındaki bir platformda göstermek bizi çok mutlu etti. Daha önce Yemeksepeti ve Çiçeksepeti gibi şirketler bu başarıyı göstermişti. Armut.com olarak biz de onların arasına katılmış olduk. Elbette Armut.com’un bu başarısı bir tesadüf değil; iyi bir strateji, profesyonel bir ekip ve çok emek var. Armut.com, Endeavor ağının katkısıyla sektördeki büyümesini sürdürecek ve marka değerini güçlendirmeye devam edecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.