Apple’ın WWDC 14 Konferansının Tarihi Belli OlduDestek: Test Link
Etkinlik

Apple tarafından düzenlenen Geliştiriciler Konferansı her yıl düzenleniyor. Apple, bu yıl gerçekleşecek olan konferansın tarihini açıkladı. WWDC 14, 2 – 6 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenecek olan konferans, 2 – 6 Haziran tarihleri arasında San Francisco’da düzenlenecek.

Dünyanın birçok noktasından geliştiricilerin katılım sağladığı konferans için başvurular 7 Nisan’a kadar devam ediyor. 7 Nisan’da rastgele seçim yapılacak ve bilet satın almaya hak kazananlar e-posta ile bildirilecek.

1500 dolar civarında satılacak olan biletlerin çok kısa bir sürede tükendiğini özellikle belirtmek gerekiyor. Hatırlamak gerekirse geride bıraktığımız 2013 yılının biletleri, satışa sunulduktan sonra sadece 2 dakika içerisinde tükenmişti.

Her yıl genellikle yazılım odaklı düzenlediği Geliştirici Konferansı’nda yeni ürünlerini tanıtan Apple’ın bu yıl da sürpriz yapması bekleniyor.

Bu yıl düzenlenecek olan konferansta iOS 7 ile ilgili yeni güncelleme ve yeni özelliklerle birlikte uzun süredir gündemde olan akıllı saat iWatch da tanıtılabilir.

WWDC etkinliğinin bilet sayfası için buraya tıklamanız yeterli.

WWDC 14 etkinliği ile ilgili yeni gelişmeler olduğunda sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.