Apple Store Akasya 25 Ekim Cumartesi Günü Açılıyor!Destek: Test Link
Kurumsal

Türkiye’deki 2’nci, dünya genelindeki 444’üncü mağaza olma özelliğini taşıyan Apple Store Akasya Acıbadem, 25 Ekim Cumartesi günü saat 10:00’da kapılarını halka açacak.

Apple’ın Türkiye’deki ikinci mağazasının Akasya AVM’de olacağı bir süre önce kesinleşmişti. Apple, tarihi de açıklamış oldu.

iPhone’lar, iPad’ler, Mac’ler, iPod’lar ve geniş aksesuar seçenekleri bulunacak. Apple Store’da, çocuklar için özel olarak tasarlanmış çeşitli programlar sunuluyor. Örneğin, Okul Gezisi ve Apple Kampı; çocukların düşünmelerini, öğrenmelerini ve yaratıcılıklarını kullanmalarını sağlamak için iki muhteşem fırsat. Okul gezisi ile çocuklar muhteşem projeler yaratarak bu projelerini mağazayı bir sahne gibi kullanarak başarılarını aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

Yaz dönemindeki Apple Kampı ile 8-12 yaş arasındaki çocukların hayallerini hayata geçirme fırsatı yakalayacakları 3 günlük atölyeler sunuluyor. Çocuklar kendi filmlerini yapmayı öğrenecek veya kendi çizimleri ve ses efektleriyle tasarladıkları interaktif kitaplar da oluşturabilecekler. Ve her atölye, Apple Yaz Kampı Gösterimi ile biterek çocukların tamamlanmış projelerini öğrenciler ve öğretmenleri ile paylaşmalarını sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.