Apple CEO’su Tim Cook Türkiye’ye Geliyor!Destek: Test Link
Kurumsal

Apple CEO’su Tim Cook, Şubat ayında Apple Türkiye mağazasının açılışı için Türkiye’ye geliyor.

Apple’ın Türkiye mağazasının açılışının 2014’te yapılacağı bir süredir biliniyor ve mağazanın açılışı merakla bekleniyor. Hürriyet’in haberine göre CEO Tim Cook, açılış için Türkiye’ye gelecek.

Apple-Store-webeyn

4 Şubat tarihinde Zorlu Center’daki mağazanın açılışını gerçekleştirecek olan Tim Cook ile birlikte üst düzey Apple yöneticilerinin de açılışa katılması bekleniyor. Tim Cook, mağaza açılışı ile birlikte Ankara’da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile birlikte Fatih Projesi üzerine temasta bulunacak ve Fatih Projesi ile ilgili bilgi alacak.

Apple’ın dünya genelindeki mağazaları tasarımıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. ABD’de sadece iki noktadaki kübik cam tavanlı mağazalara ek olarak bu özel mağazaların üçüncüsü İstanbul’daki Apple mağazası olacak. İstanbul’daki mağazanın 2 bin metrekare büyüklüğe sahip olacağı da paylaşılan diğer bilgiler arasında.

En yeni gelişmeler için WeBeyn’i takip etmeye devam edin.

Yorumlar

  1. Asıl amaç Fatih Projesi ki. Apple mağazasını açmak türkçede, “dostlar alışverişte görsün” mantığı 🙂 Tim Cook’u severim belki bana bir kahve içme teklif eder 650.001 dolara 😉

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.