Android Oyunlarını Keşfetmenizi Sağlayan Uygulama: FobitoDestek: Test Link
Mobil Dünya

Fobito, kullanıcıların Android platformundaki farklı oyunları keşfetmelerini sağlayan ve yardımcı olan Türk yapımı bir mobil uygulama.

Kullanıcılar, Fobito Android uygulaması ile farklı oyunlar keşfedebilmenin yanı sıra arkadaşlarının hangi oyunları oynadığını görme, arkadaş ve oyunlar ile etkileşime geçebilme gibi özelliklerden yararlanıyor.

Hergün yeni oyun önerilerinde bulunan Fobito, Google’ın uygulama mağazası olan Google Play üzerinde en çok beğeni ve yorum alan oyunları tarayarak kullanıcılarına bu oyunlar için öneride bulunuyor.

Fobito-ekran-goruntusu-webeyn

Kullanıcıların arkadaşlarının durum güncellemelerini beğenebiliyor ve yorum yapabiliyor olması sebebiyle aynı zamanda Fobito, bir sosyal oyun portalı.

Oyun oynamayı seven ve yeni oyunlar keşfetmek isteyen kullanıcılar için Google Play üzerinde yayında olan uygulama, 1.6 MB boyutuna sahip.

Fobito’nun şu anda sadece Android uygulaması bulunuyor. Ancak önümüzdeki zaman diliminde iOS kullanıcıları için de App Store’da yer alacağı bilgisi, yapımcıları tarafından bize ulaştırılan bilgiler arasında.

Fobito’nun Google Play bağlantısı için buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.