Anadolu Efes Oyuncularına Büyük Sürpriz!Destek: Test Link
Diğer

Anadolu_Efes_logo

Anadolu Efes Spor Kulübü oyuncuları, kulübün yeni reklam filminde haberleri olmadan rol aldılar.

Geçtiğimiz yıl taraftarları için kamera karşısına geçen ve Duman’ın ‘Senden Daha Güzel’ şarkısını seslendiren Anadolu Efes Spor Kulübü oyuncuları, geçtiğimiz günlerde de her şeyden habersiz olarak yeni reklam filminde rol aldılar ve bu kez Anadolu Efes taraftarları, oyuncular için ‘Senden Daha Güzel’ şarkısını seslendirdi.

Tamamı gizli kamerayla çekilen filmde, Anadolu Efes oyuncuları bir klasik müzik konserine gittiklerini zannediyorlar. Salondaki izleyiciler ve orkestra yavaş yavaş yerlerini alırken, Anadolu Efesli basketbolcular da kendilerine yapılacak sürprizden habersiz koltuklarına oturuyorlar.

Anadolu_Efes_reklam_webeyn

Reklam filmi çekimleri Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi’nde 15 gizli kamera kullanılarak gerçekleştirildi. Çekimlerde 540 kişilik figürasyon kullanıldı ve toplamda 750 kişi görev yaptı. Seyircilerin giydikleri Anadolu Efes formalarını gizlemek için ise cırt cırtlı özel kostümler hazırlandı.

Onlarca müzisyenden oluşan dev orkestranın ve hemen ardından da orkestra şefinin sahnede yerlerini almasıyla birlikte konser başlıyor.

Sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi Anadolu Efes’in bol sürprizli yeni reklamı ile baş başa bırakalım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.