Altın Örümcek Web Ödülleri’nin Adayları AçıklandıDestek: Test Link
İnternet

Altın Örümcek Web Ödülleri

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri‘nin adayları açıklandı..

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri oylamaları, bu yıl Facebook üzerinden gerçekleştiriliyor.

Jürinin oylarıyla belirlenen en iyi 5 site, çeşitli kategorilerde halk oyuna sunuldu.

Oylama yapabilmek için http://www.facebook.com/altinorumcek sayfasını beğenmelisiniz. Sayfayı beğendikten sonra sol tarafta bulunan Altın Örümcek Halk Oylaması sekmesine tıklayarak çeşitli kategorilerde oylama yapabilirsiniz.

Altın Örümcek logo

Kısaca Altın Örümcek (NTV’den..)
2002 yılından günümüze değin aralıksız olarak gerçekleştirilen ve geleneksel bir hale gelen Altın Örümcek Web Ödülleri’nin ana hedefi web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması. Altın Örümcek Web Ödülleri aynı zamanda bu alana yapılan yatırımları da özendirmeyi amaçlıyor. Web, internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında yetkin ve tecrübeli juri üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Altın Örümcek Türkiye’nin ilk ve tek Bağımsız web ödülleri organizasyonu olma özelliğini de taşıyor.

Yorumlar

    • Atakan Uslu

      Başvurulardan sonra jüri üyeleri tarafından ilk önce ön eleme gerçekleştirildi ve ön elemeyi geçen siteler jüri tarafından 100 puan skalası üzerinden değerlendirilerek 32 kategoride jürinin oylarıyla belirlenen en iyi 5 site halkoyuna sunuldu.

      Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.