Acun Ilıcalı’dan Yeni Girişim: Sekiz.comDestek: Test Link
İnternet

GÜNCELLEME: Sekiz.com açıldı. Ayrıntılar için tıklayınız.

Türkiye‘de en çok izlenen TV şov ve programlarının yapımcısı Acun Ilıcalı, yeni bir e-ticaret girişimi ile internet yatırımlarına devam ediyor.

Acun Ilıcalı, Nisan 2011’de yayına aldığı ve sizlerle özel olarak paylaştığımız acunn.com‘un ardından internet serüvenine Sekiz.com (Sekiz İnternet Alışveriş Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.) ile devam edecek.

Henüz fazla bilgi edinemediğimiz Sekiz.com, çeşitli teknolojik ürünler, ayakkabı, aksesuarlar gibi birçok şeyin satışının gerçekleştirileceği bir e-ticaret sitesi olacak.

Acun_ilicali_webeyn

Acunn.com ile sahip olduğu internet portalından sonra internet girişimlerine Sekiz.com ile devam edecek olan Acun Ilıcalı, bu yeni girişimi ile sayılı ve akla gelen e-ticaret siteleri arasına girebilir.

Ticaret sicil gazetesinde yer alan faaliyet konusu

Ticaret sicil gazetesinde 19 Şubat 2013 tarihinde yayınlanan tescil ilanında faaliyet konusu olarak: “Tekstil, konfeksiyon, ayakkabı, çanta, güzellik, kişisel bakım, oyuncak. dekorasyon, temizlik ve bakım ürünleri, teknolojik ürünler, aksesuarlar ve donanım dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bütün tüketici mamullerini ithal ve ihraç etmek, telefon ve internet üzerinden de dahil olmak üzere toptan ve perakende satışında bulunmak ve ilgili hizmetleri sağlamak, her türlü altın, gümüş, bronz, pırlanta, yakut, safir, elmas, inci, zümrüt vediğer kıymetli madenler ve taşlar mamul, her türlü mücevherat, bilezik, kolye, yüzük gibi takı ve süs eşyalarının alımını, telefon, internet ve mağazalar aracılığıyla satışını, ithalat ve ihracatını yapabilir” ifadelerine yer verildi.

Sekiz.com ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ettikçe bu haberimizi güncelleyeceğiz. Takipte kalın.

GÜNCELLEME: Sekiz.com açıldı! Ayrıntılar için tıklayınız.

Yorumlar

  1. Şu da bir gerçek, acunn.com başarılı bir pozisyonda gözükse bile, açılmadan önceki hedeflerini tutturamadı. Acun ILICALI, internet piyasasını yeni yeni kokluyor gibi, ama projeleri sağlam adımlarla ilerler benim gözümde. Çünkü profesyonel kadrolaşmayı sağlayabilmek için elinde gerekli alt yapı vardır. Eee medya desen zaten arkasında, ama işte rüzgarı arkana alma işi tamamen zaman ve şartlara bağlı. O nedenle kesin bir şey söylemek zor, başarılar diliyorum yeni projesinde. 🙂

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. Acunun projelerinin tutmasındaki sebep istediği ekibi kuracak kadar zengin ve tanıtımları anında yapacak kadar büyük programlara sahip olması diye düşünüyorum.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  3. Takdir ettiğim yegane insanlardan tek sebebi ise nereden nereye geldi..yıllardır onca yolu gelebilmek hiç te kolay olmamalı..Allah daha da ileri götürsün çünkü kazıyarak geldiğini hepimiz yıl yıl tv de seyrettik ve tabi ki edindiği tecrübelerini birikimini kullanacak dün tv de program sunar iken bugün programlar internet siteleri boy boy tv de reklamlar..hala da hep bir önceki yılının bir adım önüne geçecek şeyler yapıyor elbette bu yeni site ve girişimi de tutacak ve tabi ki imkanlarını konuşturacak adam kendini program sunucusu iken de seyrettiriyordu yapımcıykende seyrettiriyor,bence asıl sebep yetenek,akıl ve başarı…bence medya bu yüzden arkasında çünkü iyi projeyi bulup,iyi bir ekiple tamamlayıp servise sunuyor zaten meziyet burada..

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.