Acer Aspire V5 Serisi Türkiye’deDestek: Test Link
Bilgisayar

Acer_logo

Acer Aspire V5 serisi Türkiye‘de satışa sunuldu.

V5 serisi dizüstü bilgisayarlar, tümü aynı sınıftaki diğer tasarımlardan %30 daha ince olması nedeniyle daha kolay bir mobil kullanım imkanı sunuyor.

14 inç modeli dahi bir optik sürücü içerir ve 21 mm’den ince ve yaklaşık 2 kg ağırlığına sahip.

Acer_Aspire_V5_webeyn_1

Güçlü Intel® Core™ ailesi işlemciler, ünlü NVIDIA® GeForce® GT Serisi grafikler, etkileyici günlük çoklu görevler ve içerik oluşturma için mükemmel performans sağlarken, HD uyumlu 10 noktalı dokunmatik ekran multimedya kullanımı ve dokunma deneyimini optimize ediyor.

Akıllı bir güç yönetimi ve bileşen düzeni performanstan ödün vermeden akustik ve termal konforunu optimize eder. Bu dizüstü bilgisayarlar ister çalışıyor, ister favori eğlencenizin tadını çıkarıyor olun sessiz ve konforlu bir şekilde kucağınızda kullanabilirsiniz. ENERGYSTAR® belgeli V5 Serisi çevre dostu olmanıza yardımcı olmak için güç tasarrufunda bulunuyor.

Acer_Aspire_V5_webeyn_2

Kolayca mobil olarak kullanılabilen V5 serisi en çok ziyaret edilen erişim noktalarını otomatik olarak tarayan ve kaydeden Acer Instant Connect özelliğine sahiptir ve kullanıcılar internete geleneksel yöntemlerden dört kat daha hızlı olarak yalnızca 2,5 saniyede bağlanabilir.

Kullanıcılar kolayca online bağlantı ve bir kabloyla harici görüntüleme sağlamak için LAN/VGA kombo bağlantısı ile çok yönlü mobiliteden yararlanabilir. Diğer dijital cihazlar arasında dosya paylaşımı USB 3.0 bağlantı noktaları aracılığıyla hızlı ve kolaydır.

Acer_Aspire_V5_webeyn_3

Şık, akıcı tasarımının yüzeyi bu dizüstü bilgisayara dokunmanın rahatlığını gösteren bir pürüzsüzlüğe sahiptir. Tam boy yumuşak klavye ve geniş touch pad’i uygun konumda yerleştirilmiştir ve kolay navigasyon ve arttırılmış verimlilik için ergonomiktir.

Özellikler her modelde farklılık gösterebilir.

Fiyat ve satış noktaları:

V5 Touch 14’’ modeli teknik özelliklere bağlı olarak 899$ + KDV’den başlayan fiyatlarla Vatan Bilgisayar ve Gold Mağazalarında satışta.

Video

Yorumlar

  1. Keisnlikle bulasmayın acer’a en ıyısı de olsa ne olursa olsun 3 senedir kullandığım makının eskıttıgı en az 500 TL lik ek fan ihtiyacı oldu bende. 🙂

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.