6. Bilişim Teknolojileri Zirvesi İTÜ’de GerçekleşecekDestek: Test Link
Etkinlik

5 yıldır bilişim firmalarını ve meraklılarını bir araya getiren Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nin altıncısı, 6 – 7 Aralık 2013 tarihlerinde İTÜ Maslak Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Zirve, her yıl ortalama 700 kişilik katılımcıya ve internet üzerinden 30.000 kişiye ev sahipliği yapıyor. Zirve; Paneller ve Seminerler, Workshoplar, Bilişim Teknolojileri Fuarı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm (Speed Networking, Coffee Time) ve Sosyal Medya Ödül Töreni olmak üzere 5 ana bölümden oluşuyor.

Finansbank enpara.com platin sponsorluğunda düzenlenen ve iki gün sürecek zirvede toplamda 3 panel, 10 seminer ve 2 workshopun yanı sıra İnteraktif Bölüm kapsamında Gamification ve kokteyl gibi etkinlikler de yer alacak. İnteraktif bölüm; paneller, seminerler ve workshoplar aracılığıyla ortaya çıkan bilgi ve fikir aktarımının yanında, Gamification ve kokteyl gibi etkinliklerle katılımcılara network kurma, iş hayatında faydasını göreceği ilişkiler kazanma imkânı sunulması bakımından bir hayli önem taşımaktadır. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında Türkiye’de ve Dünya’da teknolojinin odağındaki konular, sektörün önde gelen isimleri ve ilgili firma temsilcileri tarafından ele alınacak. Bununla birlikte etkinlikte yer alacak oturumlarda internet, dijital pazarlama, mobil teknolojilerin geleceği ve kullanım alanları, sosyal medya, bilişim sektörünün dünya ekonomisindeki yeri, e-ticaret, en stratejik güç olarak ‘bilgi’ gibi birçok konu masaya yatırılacak.

Konuşmacı olarak yer alacak isimler, BTZ sosyal ağlardaki hesapları ve web sitesi üzerinden açıklanmaya devam ediyor. Zirvede yer alacağı açıklanan isimlerden bir kısmı ise şöyle; FourSquare Türkiye Kurucu Üyesi Ata İsmet Özçelik, Turkish WIN Kurucu’su Melek Pulatkonak, Turkcell SuperOnline Pazarlama Direktörü Nevra Duygu Duru, Pharos Kurucu Ortak’ı Emrah Salih Fakir, Vagabond Yönetici Ortak’ı Onur Tuğman, Gamester Kurucu Ortağı ve İş Geliştirme Direktör’ü Onur Karcı, Madbyte Games Oyun Yapımcısı Özgür Soner ve GamFed Kurucusu Niels van der Linden.

Ayrıca bireysel ve kurumsal kategorilerde verilen Sosyal Medya Ödülleri, BTZ kapanış akşamında düzenlenecek olan ödül töreniyle sahiplerini bulacak. Törende, iş ve sanat dünyasından birçok ünlü ismin yanı sıra kurumsal kategorilerde aday olan firma ve ajans yetkilileri yer alacak.

Ayrıntılı bilgi için: www.btz.org.trwww.sosyalmedyaodulleri.com
Sponsorluk ve katılım hakkında sorular: info@btz.org.tr

Kurumsalhaberler.com basın bülteni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.