12. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne Başvurular BaşlıyorDestek: Test Link
İnternet

DorukNet tarafından bu yıl 12.si düzenlecek olan Altın Örümcek Web Ödülleri için başvurular 13 Kasım Çarşamba günü başlıyor.

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde toplam 38 kategoride, 2013 yılının internet teknolojileri alanındaki projeleri ve en iyi web siteleri ödüllendirilecek. 12. Altın Örümcek Web Ödülleri için başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını 13 Kasım – 13 Aralık 2013 tarihleri arasında altinorumcek.com web sitesinden gerçekleştirebilecek. Yarışma ile ilgili bilgilerin detaylı bir şekilde yer aldığı web sitesinde, tüm verilere kolaylıkla erişilebiliyor.

11 yılda toplam 25 bin’i aşkın web sitesi değerlendirildi, 400’ün üzerinde web sitesi birincilik ödülü aldı. DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Altın Örümcek Web Ödülleri’nin şimdiye kadar hiç kesintiye uğramadan düzenli olarak gerçekleştirildiğini, geride kalan on bir yıl içinde hedeflenen başvuru sayısının alındığını belirterek toplamda 25 bin’i aşkın başvurunun jüri üyeleri tarafından değerlendirildiğini söyledi. Her geçen yıl başvuru sayısının arttığını belirten Cem, şimdiye kadar birincilik ödülü alan web sitesi sayısının ise 400’ün üzerinde olduğunu sözlerine ekledi.

Altın Örümcek’te zaman işlemeye başlıyor

13 Kasım 2013 Çarşamba günü adaylık başvurusu ile başlayacak Altın Örümcek Web Ödülleri süreci, 2014 yılının Haziran ayında 38 kategoride en iyi web sitelerine ödüllerin verilmesi ile son bulacak. Başvuru süresinin bitiminden sonra bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyeleri ön eleme, grup elemeleri ve final elemelerinde üç aşamalı olarak eleyecekler. Final değerlendirmeleri sonucunda jürinin oyları ile belirlenmiş olan ödül sahipleri düzenlenecek olan ödül gecesinde açıklanacak. Organizasyonda bu yıl da Halk Oylaması ile internet kullanıcılarının katılımının teşvik edildiği, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yer alıyor. Halk oylamasına katılmak isteyen internet kullanıcıları 12 – 28 Mart 2014 tarihleri arasında organizasyonun resmi web sitesini ziyaret ederek oylama hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecekler.

Kurumsalhaberler.com basın bülteni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.