0.facebook.com Artık Tek Bir Operatörde Ücretsiz!Destek: Test Link
İnternet

Bildiğimiz gibi Facebook’un telefonlardan ücretsiz erişimi için kullandığımız ücretsiz versiyonu 0.facebook, artık ücretli oldu. Fakat tek bir operatörde ücretsiz. O operatör hangisi?..

0.facebook ücretli olduktan sonra tek bir operatörde ücretsiz.. Evet, o operatör Avea! Diğer operatörlerde 0.facebook’un ücretli olacağına dair açıklama geldiğinde ve ücretli olduğu zaman, Avea’da niye böyle birşey yok diye merak içindeydik.

Sorduk ve Avea’da 0.facebook’u ücretsiz olarak kullanmaya devam edebileceğimizi öğrendik. Bu durum ne kadar devam eder bilinmez ama, umuyoruz ki Avea’da 0.facebook hiçbir zaman ücretli olmaz.

Teşekkürler Avea!

Yorumlar

  1. Gereksiz bir uygulama bana göre 0.facebook.com. Artık her telefonda mobil internetin olması gerek. Wireless ağlarıda yeteri kadar genişledi ülkemizde. Bu tür gereksiz şeylere gerek yok bence. Resim yok, video yok birşey yok. Hatlara abone çekebilmek için yapılmış bir kampanya bana göre. Zaten mobil internet arttığı için kaldırıldığını düşünmekteyim.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. Gereksiz bir uygulama bana göre 0.facebook.com. Artık her telefonda mobil internetin olması gerek. Wireless ağlarıda yeteri kadar genişledi ülkemizde. Bu tür gereksiz şeylere gerek yok bence. Resim yok, video yok birşey yok. Hatlara abone çekebilmek için yapılmış bir kampanya bana göre. Zaten mobil internet arttığı için kaldırıldığını düşünmekteyim.
    +1

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.