ZenFone 6 Stok Duvarını AştıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Çift hat desteği ve uzun pil ömrü ile kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştıran ZenFone 6 artık Teknosa’nın yanı sıra Vatan Bilgisayar’dan da alınabilecek.

ASUS’un, piyasaya sunulduğu tarihten itibaren tüketicilerden yoğun ilgi gören ve stokları kısa sürede tükenen akıllı telefon serisi ZenFone 6 artık çok daha fazla satış noktasından tüketicilere ulaşacak. Ağustos ayından bu yana Teknosa’dan temin edilebilen ve kısa sürede tükenen ZenFone 6 şimdi Teknosa’nın yanı sıra Vatan Bilgisayar’da da satışta! Stoklarda yerini yeniden alan ZenFone 5 de, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve Hepsiburada.com aracılığıyla tüketicilerle buluşacak.

ZenFone serisi akıllı cihazlara özgü yeni kullanıcı arayüzü ZenUI ile birlikte geliyor. Basitleştirilmiş ikonlar ve menüler, cihazın rengiyle uyumlu harika temalar ve kullanıcıların hayatını kolaylaştıran akıllı “What’s Next” özelliği ile ZenUI, üstün işlevselliği kolay kullanımlı arayüz ile birleştiriyor.

ZenFone 6, kullanıcılara detaylı görüntüler sunan, 178 derece görüş açılı 6 inç’lik bir IPS HD ekrana sahip. ZenFone 5’te olduğu gibi desteklediği GloveTouch ve PenTouch teknolojileri sayesinde herhangi bir kalemle veya eldivenle de kullanılabilen ZenFone 6, gücünü 1.6 GHz hızda çalışan Intel Atom Z2560 işlemciden alıyor. 6 inç’lik geniş ekranın ASUS SonicMaster ses teknolojisi ile desteklendiği ZenFone 6, kulaklıkla film izlerken veya oyun oynarken çok daha çarpıcı bir deneyim sunan sanal çevresel ses teknolojisini de destekliyor.

ASUS’a özgü PixelMaster teknolojisiyle desteklenen 13.0 MP’lik ana kamera ve yüksek çözünürlüklü kendi portreleriniz ve video görüşmeler için 2.0 MP’lik ön kameranın da bulunduğu ZenFone 6, Kömür Siyahı, İnci Beyazı, Kiraz Kırmızısı ve Şampanya Sarısı olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.