Yüksek Boyutta Veri Transferleriniz İçin WeTransferDestek: Test Link
Nasıl Yapılır?

Bilgi: Bu yazı 22 Mart 2013 tarihinde yayınlanmıştır. Yazı içerisindeki rakamlar (GB, vs.) servis içerisinde değişmiş olabilir.

Boyutu GB‘lara ulaşan dosyalarınızı transfer etmek için işinize yarayacak oldukça güzel bir servisi tanıtacağız.

WeTransfer ile yüksek boyuttaki dosyalarınızı kolayca bir başkasına transfer edebilirsiniz. Dilerseniz transfer edeceğiniz mail adresini yazarak direk dosyanızın linkini o mail adresine otomatik olarak ulaştırabilir, dilerseniz de sadece upload ederek dosyanızın linkini alabilirsiniz. WeTransfer‘e girdiğinizde en alttaki ikondan dosyanızı mail adresine mi göndereceksiniz upload ederek linkini mi alacaksınız, seçebilirsiniz.

WeTransfer-webeyn

WeTransfer‘i ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ücretsiz kullanımda 2GB‘a kadar dosya yükleme ve 20 mail adresine dosya linkini yollama gibi özellikler bulunuyor. Bir de WeTransfer Plus versiyonu bulunuyor. Plus‘ta 5GB‘a kadar dosya yükleme, 100 mail adresine kadar alıcı, 50 GB depolama ve şifre koruması gibi özellikler bulunuyor. WeTransfer Plus‘ın üyelik ücreti ise aylık 10$ (ödemeler yıllık yapılıyor).

WeTransfer‘e girip dosyanızı yüklemeye başladığınızda, işlem tamamlandıktan sonra size link verecek. Bu arada yüklediğiniz dosyaların 2 hafta boyunca WeTransfer üzerinde kayıtlı kaldığını hatırlatalım.

ayrac

WeTransfer, dosya transferi konusunda oldukça güzel ve birçok kullanıcının işini rahatlıkla halletmesini sağlayacak bir servis. Kullanmaya başladıktan sonra yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Örnek olması açısından hazırlamış olduğumuz videoyu izleyin

Yorumlar

 1. selamlar,
  benim sorum hız ile ilgili;
  wetransfer plus üyelik aldığımızda yükleme hızında bir artış oluyor mu?
  mesela 100 MB lık bir dosyayı normalde 15 dakikada yüklüyorum.
  Plus üyelik alır isem bu süre düşer mi? yoksa hız sadece internet hızı ile ilgili mi?

  teşekkürler

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. cumhur özcan

  Yardıma ihtiyacım var, we transfer üzerinden gelen dosyayı süresi(2 hafta) dolduğu için açamıyorum. Aranızda plus üye olan varsa ona gönderdiğim takdirde açabilir mi? veya şuan hemen üyelik satın alsam süresi dolan transfer linkinden dosyaya ulaşabilirmiyim?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. aslı

  peki bize gönderilen bir dosyayı nasıl açarız?bana gmail üzerinden gönderilen bir dosyayı açamıyorum.hesabım yok ve beni onedrive a yönlendiriyor.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.