Yeni Tasarımımız YayındaDestek: Test Link
Bizden

Hergün düzenli ve güncel olarak bilgisayar, internet ve teknoloji haberleri paylaştığımız web sitemizin yeni tasarımından merhaba…

Sürekli gelişen teknolojiyle birlikte herşey daha modern bir hale geliyor. Yeni ve daha modern tasarımlar da ortaya çıkıyor. Biz de bu gelişime ayak uydurmak istedik ve Ocak 2011‘den beri kesintisiz olarak yayın yaptığımız web sitemizin tasarımını yeniledik.

Daha modern ve renkli bir tasarımla yayınımıza devam ediyoruz. Yeni tasarımımızın mobil cihazlarla uyumlu bir şekilde çalıştığını ve web sitemize erişim yaptığınız mobil cihazınıza uygun şekil alacağını da belirtmeden geçmeyelim. Ayrıca ana sayfamızda üst taraftaki haberlerimizin yayın saatine göre gözüktüğünü de belirtmemiz gerekiyor. Yani en son yayınladığımız haber, ilk sırada gözüküyor. Diğerleri her defasında bir geri gidiyor.

Haberlerimizi web sitemizle birlikte aynı anda Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, FriendFeed ve Quup platformlarından takip edebilirsiniz. Haberlerimizi paylaştığımız tüm sosyal ağlara sağ üstteki “Sosyal Ağlar” bölümünden ulaşabilirsiniz. Kısacası web sitemizde sizlerle paylaştığımız tüm haberleri birçok farklı platformda da aynı anda paylaşmaktayız.

Not: Yayında olan eski haberler içerisindeki resimlerin kalitesinde değişiklik olabilir.

Yeni tasarımımızla ilgili yorumlarınızı alt kısımda belirtebilirsiniz. Kesintisiz ve güncel olarak teknolojinin nabzını tutmaya, sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

Takip ettiğiniz için teşekkürler, A. Uslu

Yorumlar

 1. Ben çok beğendim yeni arayüzü. Oldukça sade ve güzel bir seçim olmuş. Siteye hava katmış diyebilirim. Başarılar dilerim.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Hayırlı olsun Atakan. Bir kaç eksik var ama onlarda zamanla düzeltirsin. Tekrar hayırlı olsun

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Yeni arayüz siteye bir ferahlık ve sadelik katmış. Bence çok yerinde ve güzel bir değişiklik olmuş. Ben çok beğendim Atakan her zaman yenilik ve en yeni teknoloji haberlerini görmek istiyoruz senden. Başarılar dilerim 🙂

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Teşekkürler @Mustafa Erdoğan – @Sabah Kemal Cansu.
  Biraz karışık gibi geliyor ama daha önce de belirttiğim gibi aslında değil. Zamanla eski tasarıma göre çok çok daha iyi ve modern olduğunu siz de farkedeceksiniz.

  Yorumunuz ve takip ettiğiniz için teşekkürler,
  Sevgiler.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Biraz Designmodo havası sezdim bende topbardan dolayı 😀 Güzel olmuş fakat tema alışık olduğumuz temalardan biraz büyük geldi belki responsive olduğundandır. 🙂

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Her şeyiyle müthiş ve çağın gereklerine uygun bir tasarım. Harika bir Webeyn bizlerle beraber, emeği geçen herkese tebrikler. 🙂

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.