Yeni Samsung Smart TV F8000 LED TV Türkiye’deDestek: Test Link
İnternet

Samsung

Smart TV’lerde başarılı portföye sahip Samsung Electronics, LED TV 8 Serisinin en yeni üyesi F8000 LED TV’nin Türkiye’de satışa sunulduğunu duyurdu.

75 inç’e varan boyutlarda sunulan ve Samsung’un ilk dört çekirdekli işlemciye sahip televizyonu F8000 LED TV; ultra ince profili, çeyrek inç inceliğinde çerçevesi ve yay şeklindeki ayağı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Mükemmel görüntü kalitesi

Wide Colour Enhancer Plus ve Full HD 1080P ile inanılmaz bir görüntü kalitesi sunan F8000 LED TV minimalizm ve şıklığı aynı anda sunarken evinize de gösteriş katıyor. Mükemmel görüntüler için Samsung’un akıllı görüntülemesi, otomatik olarak içerik tipi veya kaynağına dayalı olarak görüntüyü optimize ederken daha da ince ayarlı görüntüleme deneyimi için olan Micro Dimming Ultimate ve Clear Motion Rate gibi özellikler görüntülerin göz alıcı görünmesi için tasarlanmıştır.

Yeni-Samsung-Smart-TV-webeyn

Daha önce yaşamadığınız gibi bir TV deneyimi yaşayın

Yeni-Samsung-Smart-TV-webeyn-2F8000 LED TV ile ev eğlence sistemlerinde yeni bir dünyanın kapılarını açan Samsung; arama, navigasyon ve kontrol konusunda da yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Devrim niteliğindeki ses komutu tanıma sistemi ve sezgisel hareket algılaması ile Samsung F8000 LED TV fütürist ve kullanımı kolay bir eğlence deneyimi sunuyor. Mesela uzaktan kumandayı bulamadığınızda televizyonunuzu açmak için tek yapmanız gereken “Hi TV” demek ve sonrasında ister el hareketlerinizle ister sesli komutlarınızla kanal değiştirebilir veya televizyonunuzun sesini açabilir, kısabilir ve daha birçok komutu gerçekleştirebilirsiniz.

Hem Global hem de lokal sınırsız içerik ve uygulamaların yer aldığı Smart Hub ile Samsung Smart TV Eğlence dünyasında yeni bir çığır açıyor. Samsung Smart TV’nin odağında, tüketicilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak üzere zengin ve kişiselleştirilmiş bir içerik sunmak var. Facebook, Twitter, Angry Birds, Discovery Channel da dâhil olmak üzere şu anda dünya çapında bulunan 1.400’den fazla Smart TV uygulamasına ek olarak Türkiye’de erişilebilen Warner Bros., RHI Entertaintment, Walt Disney ve National Geographic 3D içerikleri ile, CNN Türk; İşTV gibi yüzlerce uygulama da Türk kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Samsung‘un AllShare özelliği, kişisel bilgisayar veya kamera gibi uyumlu cihazlardan içeriklerin tadını çıkarabileceğiniz kablosuz bir ev ağı oluşturur. Artık Samsung Smart TV‘nizden fotoğraflar, videolar ve müzikler gibi pek çok içeriği kolayca paylaşabilmenize olanak sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.