Logitech, iPad Koruyucu Klavyesini GüncellediDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Logitech, iPad Air, iPad Mini ve iPad Mini Retina için tasarladığı popüler koruyucu klavyesi Logitech Ultrathin’i güncelledi.

Yeni Logitech Ultrathin, ödüllü selefindeki esneklik ve tasarım özelliğini geliştirerek daha ince ve hafif bir koruyucu klavye sunarken, yeni eklenen ve görüntüleme açısını ayarlama özgürlüğü sağlayan çok-açılı stand özelliği ile de dikkat çekiyor.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte iPad’i kullanma şeklinin de değiştiğine dikkat çeken Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, ‘iPad artık sadece içerik tüketimi için değil, içerik üretimi için de kullanılıyor. Yeni Logitech Ultrathin, önceki modelinden daha ince, daha hafif ve daha esnek. Yeni Logitech Ultrathin, iPad’inizin diğer yarısı’ dedi.

Logitech-UltraThin-webeyn-2

Logitech Ultrathin, iyileştirilmiş tasarımı ile öncekinden daha ince ve hafif, sadece 6.4 mm kalınlığnda ve iPad’in 2/3’ü ağırlığında. iPad için iyi bir tamamlayıcı olan Logitech Ultrathin, manyetik klipsi sayesinde iPad’inize güvenli bir şekilde tutunuyor, kaliteli alüminyum yüzeyi ile iPad’inizin şıklığıın tamamlıyor.

Avrupa’da Apple Store’larda ve Logitech.com’da Haziran 2014 itibariyle satışa sunulacak olan Logitech Ultrathin’in iPad Air modeli için fiyatı 99.99 Euro ve iPad mini, iPad mini retina için ise 79.99 Euro.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.