Yeni iPhone, 10 Eylül Tarihinde Resmi Olarak Tanıtılıyor!Destek: Test Link
Mobil Dünya

Uzun bir süredir gündemi yoğun olarak meşgul eden yeni iPhone’un tanıtılacağı tarih, nihayet kesinleşti. Yeni iPhone 10 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılıyor.

Teknoloji devi Apple, 10 Eylül tarihinde San Francisco’da gerçekleşecek olan etkinlik için davetiyeleri göndermeye başladı. 10 Eylül tarihinde Türkiye saati ile akşam 20:00’da başlayacak olan etkinlikte merakla beklenen yeni iPhone görücüye çıkacak.

yeni-iPhone-webeyn

Şimdiye kadar konuşulanlar ve paylaşılanlar, iki adet yeni iPhone modelinin tanıtacağı yönünde: iPhone 5S ve iPhone 5C. iPhone 5S modelinde parmak izi okuyucu ve 12 – 13 megapiksel çift led flaş bulunduran kamera gibi özelliklere sahip olması bekleniyor. Söylentilere göre iPhone 5C modeli ise ‘ucuz iPhone’ olarak tabir edilen model olacak. Plastik bir yapıda ve farklı renk seçeneklerinin bulunması bekleniyor.

10 Eylül’deki etkinlikte iOS 7 işletim sisteminin ne zaman kullanıcılara dağıtılacağı da belli olacak. Şimdilik etkinlikle ilgili aktaracağımız bilgiler bunlarla sınırlı.

Daha fazlası için herkes gibi bizler de 10 Eylül’ü bekliyor olacağız. Etkinlikle ilgili gelişmeleri her zaman olduğu gibi ‘teknolojinin adresinden’, yani web sitemiz WeBeyn üzerinden sizlere ulaştırıyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.