Yeni HyperX Serisi FURY DuyurulduDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Kullanıcıları uğraştırmadan otomatik hızaşırtma yapabilen HyperX FURY bellek serisi, her sisteme uyum sağlayabilecek dört farklı renkte ısı dağıtıcı tasarımına sahip. Giriş seviye FURY ürün ailesine çok yakında SSD de dahil olacak.

Dünyanın lider bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology’nin iştiraklerinden HyperX, giriş seviye oyuncular ve hızaşırtmacılar için geliştirdiği, HyperX blu bellek serisinin yerini alacak yeni HyperX FURY bellek serisini duyurdu. Yeni nesil yüksek performanslı bellekler, asimetrik ve agresif ısı dağıtıcıları sayesinde otomatik olarak hızaşırtma yapıyor ve bütçe dostu bir kullanım tecrübesi sağlıyor.

Plug and Play (PnP) yani Tak ve Oynat özelliğini destekleyen HyperX FURY, bu sayede BIOS üzerinden elle ayar yapmaya gerek kalmadan, sistem özelliklerine bağlı olarak mümkün olan en iyi hızaşırtmayı otomatik yapıyor. Siyah devre kartına mavi, siyah, kırmızı ve beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle gelen ısı dağıtıcılarına sahip olması sayesinde kullanıcılar, sistemlerine uygun renk seçimi yapabiliyorlar. HyperX FURY bellekleri, 1333MHz, 1600MHz ve 1866MHz olmak üzere üç frekans seçeneğiyle geliyor.

Oyun dünyasına daha hızlı adım atmak isteyenler için, çok yakın zamanda HyperX FURY sistem belleklerinin yanına HyperX FURY SSD de eklenecek. HyperX FURY SSD, PC’lerin ve uygulamaların daha hızlı çalışmasını ve sistemlerin genel tepkimesini arttırmayı sağlıyor.

HyperX FURY belleklerine 4GB ve 8GB modüllerinin yanı sıra 2’li kitlerle 8GB ve 16GB olarak ulaşılabiliyor. Efsanevi Kingston güvenilirliğiyle desteklenen bellekler, ömür boyu garanti sunuyor.

HyperX FURY Bellek Özellikleri:

• PnP: Plug and Play (Tak ve Oynat) sistemin maksimum özelliklerine bağlı olarak belleğe otomatik hızaşırtma yapar
• Kapasite: 4GB tekli, 8GB tekli, 8GB kit, 16GB kit
• Frekans: 1333Mhz, 1600Mhz, 1866Mhz
• CAS Gecikme: 9, 10
• Voltaj: 1.5V
• Isı dağıtıcı: Mavi/siyah/kırmızı/beyaz renklerinde şık ve agresif tasarım
• Devre Kartı: Siyah
• Garanti: Ömür boyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.