Yandex ve Fenerbahçe İşbirliği: FBYandexDestek: Test Link
İnternet

FBYandex banner
Fenerbahçe – Yandex işbirliğiyle gsyandex.com’dan sonra fbyandex.com.tr geliyor.

08 Ekim 2012 tarihinde duyurduğumuz “GSYandex” arama motorundan sonra “FBYandex” adlı arama motoru da geliyor. Fenerbahçe – Yandex işbirliğiyle arama motoruna ek olarak Yandex, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne özel internet tarayıcısı tasarlayacak.

Fenerbahçe taraftarlarının “resmi” arama motoru olacak olan fbyandex.com.tr, Yandex altyapısını kullanarak Fenerbahçe taraftarlarının sorularını cevaplayacak ve Fenerbahçe taraftarlarına “@fbyandex.com.tr” uzantılı mail adresleri de verilecek.

FBYandex

Ayrıca, Fenerbahçe – Yandex işbirliğiyle Türkiye’de bir ilke imza atılarak ilk defa bir spor kulübü’ne özel tarayıcı geliyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Yandex.Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ’ın katılımıyla gerçekleşecek olan imza töreni 19 Kasım 2012 Pazartesi saat 11:00’de Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu 1907 Tribünü’nde yapılacak.

Editörün Notu: Galatasaray taraftarlarının “Arif Erdem’nin Manchester United’a attığı golü” aramasından sonra Fenerbahçe taraftarları da “Tuncay Şanlı’nın Manchester United’a attığı golü” arayacak.

Güncelleme: Fenerbahçe özel temalı Yandex Browser yayınlandı. Ayrıntılar için buraya tıklamanız yeterli.

Yorumlar

  1. gürbüz

    fb herzaman ilkleri başarmış bir kulüp olarak yine ilklere imza attı sensiz olmaz sensiz yaşanmaz fb sen çok yaşa

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.