Yandex Sahne, Organizasyonlarda Fırsatlar SunuyorDestek: Test Link
İnternet

Yandex’in eğlence temalı organizasyonlarda önemli fırsatlar sunmaya başlayan oluşumu yandexsahne.com, gerçekleştirdiği etkinliklerle beğeni topluyor.

Müzik severler, Justin Timberlake’in 26 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirdiği konser için önce, yandexsahne.com ile ekranları karşısından sevilen sanatçı hakkındaki bilgilerinin ölçüldüğü mini bir yarışmayla ücretsiz davetiye kazanma fırsatı yakaladılar.

Kullanıcılarına fayda sağlama odağından hareketle “Daha fazla eğlence” diyen Yandex, sunduğu ilk fırsatın ardından etkinlik alanında kurduğu yandexsahne.com standında eğlenceli bir sosyal medya yarışması gerçekleştirdi. Yarışmaya katılan yüzlerce Justin Timberlake hayranı arasından şanslı 20 kişinin bilet kategorilerini “Diamond Circle”a yükselten Yandex, konseri en önden izleme imkanı tanıdı.

Yandex-Sahne-webeyn

Konser günü İTÜ Stadyumu’ndaki konserde Yandex Sahne standına uğrayan çok sayıda Justin Timberlake hayranı, Yandex’in kurduğu mini sahnede fotoğraf çektirip #YandexleJT etiketiyle sosyal medyada heyecanlarını paylaştı. Paylaşımları en fazla beğeni toplayan 20 kişi, konseri en üst kategori olan “Diamond Circle” kategorisinde, en önde izleme şansına erişti ve unutulmaz bir deneyim yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.