Yandex.Oto İle Hayalinizdeki Otomobili Bulun



Destek: Test Link
İnternet

Yandex, Yandex.Market‘ten sonraki ürün karşılaştırma servisi Yandex.Oto’yu hizmete sundu. Yandex.Oto servisi ile ilgili bilgiler, en önce web sitemiz ve haberimizde.

Ülke genelindeki otomobil üreticilerinden sağlanan otomobil verileri ile oluşturulan Yandex.Oto bir otomobil karşılaştırma servisi. Yandex.Oto üzerinden istediğiniz araç ile ilgili bilgileri almakla kalmayıp aracın test sürüşlerine ve kullanıcı yorumlarına erişebiliyorsunuz.

İstediğiniz otomobili marka, fiyat aralığı, piyasaya çıkış yılı gibi çeşitli parametrelere göre filtreleyip bulmanızı sağlayan serviste birden fazla otomobili karşılaştırıp üstün özelliklerini görebilirsiniz.

Her otomobil için bir “Araba Kartı” tasarlayan Yandex, bu kart sayesinde kullanıcılara araba hakkındaki kasa bilgileri, olası donanımlar ve ilgili fiyatlar, arabanın fotoğrafları, bölgenizdeki resmi bayi sayısı ve listesinin görüntülendiği Yandex.Haritalar’ın bağlantısı gibi çeşitli özellikleri görebilirsiniz.

Yandex-Oto-Range-Rover-webeyn

Beğendiğiniz otomobilleri garaj bağlantısına tıklayıp garajınıza ekleyebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz sayıda aracı karşılaştırabilir ve hangisinin sizin için en iyisi olduğuna karar verebilirsiniz.

Yandex.Oto sayfasına gitmek için buraya tıklamanız yeterli.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.