Yandex Browser’ın Yeni Sürümü YayınlandıDestek: Test Link
İnternet

Yandex

Yandex.Browser’ın yeni sürümü yayınlandı. Bir takım güncelleme ve geliştirmelerin yanı sıra, Yandex.Browser 1.5 sürümü, 3 adet yeni özelliğiyle dikkat çekiyor:

Tablo’ya daha fazla site ekleyin

Adres çubuğuna tıklandığında açılan ve Tablo adı verilen bağlantılar çubuğuna bundan böyle istenilen sayıda (8’den fazla veya 8’den az) bağlantı eklenebiliyor.

Sitelere kolayca ulaşın

Yandex.Browser’ın yeni sürümü, adresi tam olarak hatırlanamayan web sitelerinin adını adres satırına yazmaya başlayınca ipuçları gösteriyor. Söz konusu siteye geçiş yapmak için, ipucunu aldıktan sonra “enter” tuşuna basmak gerekiyor. Örneğin, Ekşisözlük’e gitmek için “ekş” veya “eks” yazıp “enter”e basar yeterli.

“Çabuk Linkler” ile istediğiniz sayfaya daha hızlı gidin

Yandex’in tarayıcısının ilginç bir diğer yeni özelliği ise, listesi günden güne uzayan popüler alışveriş siteleri, havayolu şirketleri, bankalar, mobil operatörler ve diğer şirketlerin web sitelerinde gezinmeyi kolaylaştıracak olan “Çabuk Linkler” fonksiyonu. Çabuk Linkler, geçiş yapılan sitenin en popüler sayfalarına yönlendiren kısa yol bağlantıları şeklinde, adres satırının sağ tarafında görünerek, kullanıcılara navigasyonda kolaylık ve hız sağlayacak.

Yandex.Browser, 1.5 sürümüyle yeni yazılım motoruna ve Chromium’un 22. sürümüne geçti. Tarayıcının Windows ve Mac OS sürümlerini browser.yandex.com.tr adresinden indirebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Dün güncelledim. tepeye fazladan site ekleme olayı süper olmuş.
    Adres çubuğundaki fonksiyon chromedekinin biraz daha gelişmiş hali 🙂

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. depresif emre

    bende inceledim çoq güzel bir proğram ama bazı bnim ilgilendiğim sanalika proğramında yavaş hareketde edebiliyor adece orasını sevmiyorum dahada iyi geliiştirip bu internete flasplayer in en son sürümünü ekleyip herşeyi en iyi sekilde açmasını sağlamalılar

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.