Sony Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra, Android 4.4.4’e KavuştuDestek: Test Link
Android

Sony’nin Xperia Z1 Compact modelinin ardından Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra modelleri de Android 4.4.4 KitKat güncellemesine kavuşuyor.

Geçtiğimiz gün Xperia Z1 Compact modeline Android 4.4.4 KitKat güncellemesinin geldiğini sizlerle paylaşmıştık. Sony, Xperia Z1 Compact kullanıcılarının hemen ardından Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra kullanıcılarını da sevindirecek gibi gözüküyor.

Xperia Z Ultra

Xperia Z Ultra

Google tarafından Android 4.4.4 KitKat ile sunulan yeni özellikler, güvenlik güncellemeleri, daha iyi bir kamera deneyimi, Sony’e ait uygulamaların güncel versiyonları ve hata düzeltmeleri, Xperia Z1 ile Xperia Z Ultra için yayınlanan Android 4.4.4 KitKat güncellemesiyle gelen yeniliklerden bazıları.

Güncellemenin yayınlandığı ülkeler arasında Türkiye’nin de olduğu belirtiliyor. Bu iki modelden birisini kullanıyorsanızi güncellemeleri belirli aralıklarla kontrol etmenizde fayda var. Güncelleme uyarısı yakında size de ulaşacaktır.

Sony Xperia Z Ultra incelememize buraya tıklayarak, Xperia Z1 Compact incelememize de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.