Xperia Care İle Xperia Satışları Sonrası DestekDestek: Test Link
Mobil Dünya

Sony, Xperia kullanıcılarına sunduğu teknik destek hizmetini “Xperia Care” ile hayata geçirdi.

İstanbul, Ankara ve İzmir’deki “Xperia Care” satış sonrası servis noktaları, teknik onarımdan yazılım güncellemeye kadar kapsamlı destek verirken, Türkiye’nin 18 ilinde 21 farklı noktada yer alan Sony Repair Center’lar da yazılım güncellemeleri için destek oluyor.

Sony-Xperia-webeyn

Yeni yazılım indirmek veya telefonları ile ilgili yeni özellikler hakkında en hızlı ve kısa yoldan bilgi almak isteyen kullanıcılar, www.sonymobile.com.tr/support adresinden Xperia Care ile online ortamdaki yetkililerden destek alabiliyor. Ayrıca YouTube üzerinden Sony Xperia Support hesabı (www.youtube.com/sonyxperiasupport) ile cihazlar, yazılım ve aksesuarlar ile ilgili detaylı çözüm yollarına erişebiliyor. Sony Mobile kullanıcıları, ürünleriyle ilgili soruları ya da herhangi bir teknik probleme ilişkin detaylı yardımı 0212 473 77 77 numaralı Xperia Çağrı Merkezi’nden de alabiliyor.

Sony’nin tüm efsanelerini bir araya getiren “süper telefon” Xperia Z’nin içinde yer alan “destek uygulaması” da kullanıcılara; telefonları, yazılım güncellemeleri ve diğer ön bilgiler hakkında yönlendirici rol oynuyor.

Teknik destek hizmeti sunan Xperia Care satış sonrası servis noktaları:

[Ankara] Teleservice International Telefon Onarım ve Tic. Ltd. Şti – Telefon: 0312 230 55 30
[Ankara] Asya Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. – Telefon: 0312 385 81 82
[İstanbul] Teleservice International Telefon Onarım ve Tic. Ltd. Şti – Telefon: 0216 458 97 97
[İzmir] Teleservice International Telefon Onarım ve Tic. Ltd. Şti – Telefon: 0232 445 86 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.