XP’den KaçışDestek: Test Link
Popüler Flash Oyunlar

Yeni nesil oyunlardan olan ve çocukların beğenecekleri oyunlardan biri olmasını beklediğimiz yaz aylarının en güzel oyunlarından biri de Xp’den kaçış oyunu. Oyunu incelediğinizde, oldukça basit oynanabilen bir oyun olmakla birlikte zevkle oynayacağınız bir oyun olduğunu görebilirsiniz. Xp’nin kısa bir süre önce kendi kaderine terk edilmesi oyuna dönüştürülmüş. Oyunda yine Windows XP gibi açılan bir ekranla karşılaşacaksınız. Yapmanız gereken ise, ekranda fazla olan iconları yok etmek olacak. Tabi bu o kadar basit değil. Bunu bir virüsün bilgisayarınıza sızmış gibi düşünebilirsiniz. Tüm bu virüs niteliğindeki iconları size sunulan silahlarla bunlara karşı mücadele edeceksiniz. Klavyenizin Q tuşu ile silahınızı kullanabilirsiniz.

En güzel oyunlardan biri olduğunu düşündüğümüz bu oyunları sizlere sunarak daha fazla eğlenceyi bir arada bulmanıza yardımcı oluyoruz. Tüm boş zamanlarınızın en iyi yardımcısı olacak aksiyon macera oyunları beklediğinizden daha kaliteli şekilde hazırlanarak sizlere sunulmuştur. Yaz tatilinin yaklaştığı bu günlerde şimdiden en güzel oyunları oynayabileceğiniz sitemizde yerinizi kapmaya çalışın. Yazın sıcaklarında zaman geçirmek için çok sayıda oyunlarımızdan olan Xp’den kaçış oyunu ile dilediğiniz kadar oyun oynayarak eğlence adına bulmak istediklerinizin çok daha fazlasını kolaylıkla bulabilirsiniz. En güzel oyunların oynandığı sitemizde zaman geçirmenin keyfini çıkartmak için geç kalmamanızı tavsiye ediyoruz. En güzel oyunları sizinle buluşturmaya devam edeceğiz.

Yeni ve en güzel oyunları sizlere Sunoyun (http://www.sunoyun.com/) farkıyla sunarak eğlencenize ortak olmak istiyoruz. Birbirinden farklı oyunlarla sürekli güncel tuttuğumuz sitemizde zamanın nasıl geçtiğine anlam bile veremeyeceksiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirmek ve dilediğiniz kadar oyun oynamak için yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek olacak. Ücret ödemeden kayıt yaptırmadan dilediğiniz kadar ziyaret ederek oyun oynayabileceğiniz sitemizde en eğlenceli zamanlar sizi bekliyor. Yeni yaz döneminde istediğiniz kadar oyun oynayarak zamanınızı en güzel şekilde geçirmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Daha fazlası ve daha yeni oyunlar için sitemizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. En yeni oyunların adresinde birbirinden farklı oyun seçenekleriyle zaman geçirmenin en güzel keyfini yaşayın. Daha fazla oyun için sitemize bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.