Xbox One Eylül Ayında Türkiye’de Satışa Sunuluyor!Destek: Test Link
Oyun Dünyası

2013 yılının Mayıs ayında lanse edilen Xbox One, nihayet Türkiye’deki oyun severlerle de buluşuyor. Microsoft, Eylül ayında Xbox One’ı Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 26 ülkede daha pazara sunacak.

Xbox One’ın 26 ülkede daha piyasaya sürülmesiyle daha fazla oyun tutkununun Xbox One’ın ayrıcalıklı ve satış rekorları kıran oyunlarına erişimi olacak. Titanfall, Forza Motorsport 5, Ryse: Son of Rome ve Kinect Sports Rival gibi oyunların dışında bir sonraki Halo, Watch Dogs, Project Spark, Tom Clancy’s The Division, Sunset Overdrive, Destiny gibi bu kuşağın en fazla beklenen oyunları da sırasını bekliyor.

Xbox One lansmanının ardından oyun ve eğlence tutkunları günde ortalama 5 saatini konsol ile geçiriyor. Microsoft Titanfall’un lansmanı ve en çok beklenen Twitch yayıncılık özelliği ile Xbox Live’da daha da fazla zaman geçirilmesini bekliyor. Geçtiğimiz hafta, Xbox One’ın lansmanından bu yana Xbox Live’da en fazla oturum açılan hafta oldu.

Ürünün 26 ülkede piyasaya çıkışı ile ilgili yeni bilgiler Nisan ayı sonunda açıklanacak.

Xbox One’ın Türkiye ile birlikte Eylül ayında satışa çıkacağı ülkeler: Arjantin, Belçika, Şili, Kolombiya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Yunanistan, Macaristan, Hindistan, İsrail, Japonya, Kore, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya, Güney Afrika, İsveç, İsviçre, Birleşik Arap Emirlikleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.