WordPress Severlere Özel KitapDestek: Test Link
Webmaster

Dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinden biri olan WordPress’e özel olarak, “Ali Arslan” tarafından yazılan kitap satışa sunuldu..

Bir Blog sahibiyseniz ve WordPress yazılımını kullanıyorsanız, bu kitabı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Dünyada en çok kullanılan blog sistemi olan, basit ve sade WordPress’i bir kenara bırakıp artık etkileyici bir WordPress’e kavuşmanın zamanı geldi. Bu kitapla sitenizi ya da bloğunuzu nasıl daha çekici hale getireceğinizden, farklı ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek kullanım ipuçlarına kadar, SEO uyumlu WordPress temaları tasarlamaktan, CSS/XHTML entegrasyonuna kadar geniş ve ilgiyle okuyacağınız bir kitap sizi bekliyor.

WordPress kitabının konuları

Blog ve WordPress Kavramları, İçerik Yönetim Sistemleri, Eklentiler ve Kalıcı Bağlantılar, WordPress Uyumlu Hosting, Çoklu Blog Oluşturmak, Menü Özelleştirmesi, Yerel Sunucuya Kurulum, Tema Türkçeleştirme, Tema Tasarımı, WordPress 3.0 Site Taşıma İslemleri, Gelişmiş İzinler, Yönetim Paneli Kullanımı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Eklentileri, Güvenlik Eklentileri ve Güvenlik Önlemleri, SEO Uyumlu İşlevsel Temalar Oluşturmak, Mobil Temalar, Site Kurgusu, CSS/XHTML Entegrasyon Faydalı İpuçları ve dahası…

WordPress’i öğrenmek, yutmak istiyorum diyorsanız bu kitaba bir bakın isterseniz..

WordPress Kitabı ön satış süresi boyunca 23 TL + Kargo ücreti yerine sadece 17 TL hem de kargo ücretiyle beraber..

Hepsiburada.com üzerinden satın almak için buraya tıklamanız yeterli.

Ali Arslan (Arslania)’a başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.