WhatsApp Üçüncü Parti Uygulamaları DesteklemeyecekDestek: Test Link
Mobil Dünya

Dünya genelinde aktif olarak kullanılan popüler mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp, üçüncü parti uygulamaları desteklemeyecek.

WhatsApp Plus, son zamanlarda aktif olarak kullanılan farklı WhatsApp versiyonlarından birisi durumda. Geride bıraktığımız günlerde WhatsApp Plus’ı kullananlar engellendi. WhatsApp, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Resmi bir versiyon olmayan WhatsApp Plus’ı kullananların engellenmesiyle ilgili olarak WhatsApp tarafından yapılan açıklamada üçüncü parti WhatsApp uygulamalarının desteklenmeyeceği belirtildi.

WhatsApp, şu açıklamayı yaptı:

“WhatsApp Plus ne bizim tarafımızdan geliştirilen ne de bizim tarafımızdan yetkilendirilmiş bir uygulamadır. Bahsi geçen uygulamanın geliştiricilerinin bizimle hiçbir alakası bulunmamakla birlikte kesinlikle desteklemediğimizi bilmenizi istiyoruz. Ayrıca WhatsApp Plus sizin güvenliğinizi garanti etmez ve özel bilgileriniz potansiyel olarak 3. şahıslara geçebilir. Uygulamayı silip resmi uygulama marketlerinden orijinal WhatsApp sürümünü indirip kullanmanız faydanıza olacaktır.”

WhatsApp’ın farklı versiyonlarını kullanıyorsanız, bir an önce bunları silip uygulama mağazanızdan resmi uygulamayı yüklemenizde fayda var.

WhatsApp’ı alt kısımdaki bağlantılar aracılığıyla indirebilirsiniz.

İndirin: WhatsApp iOSWhatsApp AndroidWhatsApp Windows Phone

Yorumlar

  1. whatsapp niye boyle yapti ? biz whatsapp+ istiyoruz .whatsapp cok basit bi program. engel yedim whatsapp kullanmaya baslamak zorunda kaldim .resmen sogudum whatsappdan . hic bir özelligi yok whatsappin. Biz hepimiz tum kullanicilar whatsapp+ istiyoruz. yalandan güvenlik behanesi getirecegine whatsapp kiskaniyoruz whatsapp plusu desin . yaziklar olsun whatsappa

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.