Popüler Mobil Mesajlaşma Uygulaması WeChat, Türkiye’deDestek: Test Link
Mobil Dünya

Popüler mobil mesajlaşma uygulaması WeChat, artık Türkiye‘de de hizmet verecek. İşte ayrıntılar.

Aynı anda hem iletişim kurmanıza hem diğerleri ile temasta kalmanıza hem yeni insanlar ile tanışmanıza hem de eğlenmenize imkan veren ve sadece bir tık uzağınızda bulunan WeChat, aynı zamanda ses, video, fotoğraf ve metin iletileri gönderimini de destekleyen yeni ve güçlü mobil iletişim aracı. Popüler uygulama nihayet Türkiye’ye geldi.

2011’de tanıtıldığından bu yana geçen iki senede dünya çapında 300 milyon kullanıcı hesabına ulaşan WeChat, mobil iletişimde yeni yollar açıyor.

WeChat iOS, Android, Windows, Blackberry OS işletim sistemlerinde 17 farklı dilde kullanılabilen eksiksiz bir mobil sosyal iletişim uygulaması.

Aralarında sesli/görüntülü sohbet, yazılı mesajlaşma, grup sohbeti, “Moments – Anlar” (sosyal), “Look Around – Etrafa Bak”, “Shake – Salla” ve diğer birçok yaratıcı işlevin de bulunduğu çok sayıdaki özelliği sayesinde kullanıcılara dostları, aileleri ve diğerleri ile temasa geçmenin ücretsiz ve devrimci bir yolunu sunuyor. WeChat, dünya çapında bir mobil iletişim aracı olmanın da ötesinde Moda ve Aşk’ı da temsil ettiğini diğer ülkelerde daha şimdiden kanıtladı.

WeChat, tut-konuş özelliği sayesinde isteyen herkes tek bir düğmeye basarak kolaylıkla ses mesajları gönderebiliyor. Ayrıca, sezgisel sesli sohbet yeteneği de, çok sayıda arkadaşınız ile sesli görüşme gerçekleştirebileceğiniz bas ve konuş fonksiyonu ile konuşmayı kolaylaştırıyor. WeChat, kullanıcıların diğerleri ile konuşurken en iyi şekilde görünmesini sağlayan görüntülü sohbet fonksiyonunu da sunuyor.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook hesabınız ile WeChat’e girebildiğiniz gibi cep telefonu numaranız ile de kayıt yapabilirsiniz.

Daha fazla ayrıntı ve indirme bağlantıları için www.wechat.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

WeChat kullanıyor musunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.