Web Sitenizi Ücretsiz Tanit.inDestek: Test Link
İnternet, Webmaster

Webmasterların en büyük derdi malumunuz tanıtım. Site açılır, sıra gelir tanıtım yapmaya.. Tanıtacağımız bu sitede web sitenizin ücretsiz olarak tanıtımını yapabilirsiniz.

www.tanit.in adresine girip Siteni Tanıt bölümündeki formu doldurup göndermeniz yeterli.
Tanıtım yazınızı gönderdiğinizde gönderdiğiniz resim, site adresi, site sahibi, anahtar kelimeler ve whois linkiniz gözükmekte. Formu doldurduktan sonra editör onayının ardından siteniz yayınlanıyor.

Günümüzde başka bir sitede tanıtım yapmak biraz masraflı olabiliyor. Tanit.in sayesinde sitenizi ücretsiz tanıtabilirsiniz.

Tanit.in bir Acar Teknoloji ve WeBeyn hizmetidir.

Yorumlar

 1. İyi günler. Ben yazdım oraya tanıtım yaptım. Ama onaylanmadı nedeni nedir acaba tam olarak. Yazımı yalınlarsanız sevinirim. Boşa yazmış olduk.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Atakan Uslu

   Merhaba,
   “Siteni tanıt” bölümünde yazan bazı kurallar var. Tanıtımınız ona uygun değilse ondan yayınlanmamış olabilir.

   İyi çalışmalar.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Hocam. Aynen dediğiniz gibi yaptım. İsterseniz bi kontrol edin yazdığım yazıyı yani. Bir tuhaflık veya bir yanlışlık var bu işte. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Çoğu yere yazıyorum ben ama onaylanmıyor. Hemde özgün yazı yazıyorum.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Atakan Uslu

   Siz yinede tanit.in’in iletişim bölümünden site yöneticilerine yazın. Ben de iletmeye çalışayım.

   İyi çalışmalar.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. tekrar merhaba. dün linkimi ve tanıtım yaızımı hazırlayıp göndermeye çalıştım ama yükleme ikonu devamlı döndü durdu. bir süre sonra kapatmak zorunda kaldım. belki yüklenmiştir diye düşündüm ama bugün baktım malesef yüklenmemiş sitemi bulamadım 🙁

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ISO nun standartları olan, ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP, Helal, ISO 27001, Ürün Belgelendirme, Sistem Belgelendirme ve Kalite Belgelendirme ile CE Belgesi veren firmanın web sitesinde hizmet bilgileri yer alıyor.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.