Vodafone’da Ay Sonunda Kullanılmayan Dakikalar Bir Sonraki Aya DevrediyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Vodafone, faturalı abonelerin kullanılmayan dakikalarını bir sonraki aya devreden yeni tarifelerini tanıttı. Vodafone’un yeni Devreden Tarife portföyü ile o ay içinde kullanılmayan dakikalar yanmıyor ve bir sonraki aya devrediyor.

2010’da lanse edilen ve Türkiye mobil iletişim sektörüne paket tarife modelini ilk kez getiren Cep Avantaj tarifelerini bir adım daha ileri götüren Devreden Tarifeler ile Vodafone faturalı aboneleri, paketlerinde yer alan ve ay içinde kullanamadıkları dakikaları artık bir sonraki ay kullanabiliyor. Tamamen ücretsiz sunulan bu hizmetle, abonelerin kullanılmayan dakikaları, bir sonraki ay kullanıma hazır bekliyor. Tarifedeki o aya ait dakikalar bittiğinde, önceki aydan devreden dakikalar kullanıma açılıyor. Kullancılara o ay içindeki ve önceki aydan devreden dakikaları bitmedikçe fatura aşım ücreti yansıtılmıyor.

Vodafone, 2011 yılında Hesabını Bilen Tarifeler ile sektörde ilk kez anlık bakiye sorgulama özelliğini de getirmişti. Şimdi, Devreden Tarifeler ile anlık sorgulamaya ek olarak, yine sektörde bir ilk olarak anlık ve ücretsiz paket aşımı sorgulama özelliğini müşterileri ile buluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.