Vodafone Türkiye, Yeni Dönem Stratejisini ve Marka Kimliğini TanıttıDestek: Test Link
Mobil Dünya

15 çeyrektir toplam abone sayısını kesintisiz artıran ve toplam gelir pazar payında %30,6’ya erişen Vodafone Türkiye, yeni yatırımlarıyla birlikte yeni marka kimliğini de açıkladı. Türkiye’yi mobil iletişim ve dijitalleşmede dünya ligine çıkarmak için güçlü yatırım programını hayata geçiren şirket, “Dijital Dönüşüm Hareketi” olarak adlandırdığı bu yeni dönemde Türkiye’nin lider mobil iletişim şirketi olmaya odaklanacak.

Vodafone Türkiye, yeni güçlü yatırım programını açıklarken yerli üretim akıllı telefonun da müjdesini verdi. Aralık ayında Türkiye’de piyasaya sunulacak Vodafone Blade V adlı cihaz, Vodafone Türkiye’nin “herkes için teknoloji” vizyonu doğrultusunda fiyat performans açısından avantajlı öneriler ile tüketiciler ile buluşacak.

Gökhan Öğüt

Gökhan Öğüt

Şirketin paylaştığı yatırım planında yer alan önemli bir diğer kalem de yaklaşık 40 milyon TL yatırım bedeli ve 350 istihdam ile açılacak Şanlıurfa Çağrı Merkezi oldu.

Vodafone Türkiye’nin “Dijital Dönüşüm Hareketi” olarak tanımladığı yeni dönem, yatırımlarla şekillendiriliyor. Türkiye’nin, dijitalleşen yeni dünyada önemli bir merkez haline geleceğini öngören Vodafone Türkiye, bu dönüşüme liderlik etmeye aday olduğunun altını çizdi. Vodafone Grubu’nun global gücünü Türkiye’ye taşıyan şirket bu farkını yeni dönemde de daha güçlü olarak gösterecek.

Vodafone Blade V

İlk yerli telefon olarak lanse edilen Turkcell T40’tan sonra, yerli telefonlar kervanına Vodafone da Vodafone Blade V isimli telefonuyla katılıyor. Vodafone Türkiye’nin güçlü yatırım döneminde atacağı önemli adımlardan biri de “yerli üretim akıllı cep telefonu” olarak lanse ettiği Blade V olacak. Toplantıda belirtilene göre Vestel’in Manisa’daki fabrikasında mondajlanacak. Vodafone Blade V’nin üretimi ile ilgili çok fazla bilgi paylaşılmadığı için detay paylaşamıyoruz ancak Blade V, ZTE markasını taşıyan telefonlardan birisi. Blade V ile ilgili yeni detaylar geldiğinde paylaşacağız.

Vodafone-Blade-V

Vodafone Blade V adı ile önümüzdeki ay piyasaya çıkacak cihazın avantajlı paketler ile tüketicilerin beğenisine sunulması bekleniyor.

Vodafone Türkiye’nin kamuoyuyla paylaştığı bir diğer dikkat çekici yatırım ise Şanlurfa’ya yakın bir tarihte kurulacak çağrı merkezi oldu. Yaklaşık 40 milyon TL yatırım ile 350 çalışan ile hayata geçecek merkezin kent ekonomisine önemli katkılar yapması bekleniyor.

Vodafone Türkiye’nin yeni dönemi yeni marka kimliği ve bu doğrultuda bugün yayına girecek olan yeni reklam filmleri ile de taçlandırılıyor. Marka kimliğini tek çatı altında toplayarak güçlendiren Vodafone, teknolojinin günlük hayatta yarattığı küçük mucizelere atıfta bulunarak “Mucizeler Vodafone’da İşte Bu Kadar Kolay” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.