Vodafone Self Servis Widget İle Tarife Bilgilerini Öğrenmek MümkünDestek: Test Link
Mobil Dünya

Vodafone Türkiye tarafından geliştirilen yeni Vodafone Self Servis Widget, kullanıcıların tarifelerindeki tüm kullanım bilgilerini kolay ve ücretsiz olarak telefon ekranlarında görmesini sağlıyor.

Android telefonlara yüklenen Vodafone Self Servis Widget, ücretsiz olarak tarifedeki kullanımı, pakette kalan ses, mesaj ve veri miktarını ücretsiz gösteriyor. Böylece aboneler hizmet paketinde kalan kullanımı anında görebiliyor. Uygulama, Vodafone hizmetlerine hızlı erişim sağlayarak Vodafone’luların hayatını kolaylaştırıyor.

vodafone-self-servis-widget-webeyn

Yayına girdiği ilk 70 günde 70 bini aşkın kişi tarafından indirilen uygulama, telefona yüklendiği anda abone numarasını tespit ederek ekrana bir Android widget şeklinde yerleşiyor ve durum göstergesiyle hızlı ve kolay şekildebilgi vermeye başlıyor. Widget’ın içinden Vodafone’un hayatı kolaylaştıran diğer hizmet ve fırsatlarına da erişilebiliyor.

Basit, ücretsiz ve kolay kullanımıyla Vodafone’luların hayatını kolaylaştıran uygulamayla tarifelerinin kontrolü tamamen Vodafone müşterilerine geçiyor.

Uygulamanın Google Play bağlantısı için buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.