Vodafone, Hesabını Bilen Tarifeler İle Kolaylık SağlıyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Vodafone tarafından 1,5 yıl önce geliştirilen yenilikçi Hesabını Bilen Tarifeler yeni kampanya ve geliştirmelerle tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Vodafone, tüketici ihtiyaçlarını yakından izleyerek yarattığı Hesabını Bilen Tarifeler ile faturalı ve faturasız hatlardan sonra üçüncü bir akıllı tarife yapısını ortaya koydu. OksijenAr-Ge mühendislerinin geliştirdiği, limitine gelince duran paketler ve anında bakiye sorgulama özellikleri ile sektörde bir ilk olan Hesabını Bilen Tarifeler, abonelerin fatura şoku yaşama korkusunu ortadan kaldırıyor. Hesabını Bilen Tarifeler şimdi de avantajlı kampanyalarla, yurtdışında rahat kullanım sağlayan paketlerle ve en ekonomik cihaz teklifleriyle gelişip zenginleşerek Vodafone abonelerinin kullanımına sunuluyor.

Faturalı ve faturasız hatların tüm avantajları tek tarifede

Hesabını Bilen Tarifeler sayesinde Vodafone aboneleri kendi istekleri ile Ek Paket almadıkları veya Cep Lira yüklemedikleri sürece, aylık paketlerini kesinlikle aşmıyorlar. Hesabını Bilen 500 tarifesi aylık 29 TL ücretle her yöne 500 dakika kullanımı tanıyor. Bu tarifeye geçerek 12 ay kalma taahhüdü veren abonelere 2 ayrı avantajlı kampanya sunuluyor. Aboneler 12 ay kalma sözü vererek Hesabını Bilen 500 tarifesinden fiyat garantili olarak ayda 25 TL olarak faydalanabiliyor veya tarife ücreti aynı kalarak 500 dk üzerine ek olarak 250 SMS ve 250 MB kullanım hakkına sahip olabiliyorlar.

Hesabını Bilen Tarife aboneleri yurtdışında da fatura şokuyla karşılaşmıyor

Vodafone Pasaport Herşey Dahil ile Hesabını Bilen tarifelerindeki aboneler de 21 Vodafone ülkesi, KKTC ve ABD’de de günde sadece 9,90 TL’ye her yöne rahat rahat konuşabiliyor, mesajlaşabiliyor, internete bağlanabiliyor. Ayrıca Dünya Yurtdışında Kullanım Paketi ile de tüm dünyada ayda 45 TL’ye her yöne 60dk konuşabiliyorlar. Her iki yurtdışı paketi de limitine geldiğinde durduğu için aboneler faturalarında beklenmedik sürprizlerle karşılaşmıyorlar.

Hesabını Bilen Tarifeler A.C.A.İ.P Ekonomik Akıllı Telefonlar ile Buluşuyor. Üstelik 250 MB İnternet Hediyesiyle

Vodafone A.C.A.İ.P. Akıllı Telefon Kampanyaları artık Hesabını Bilen Tarifeler’e açıldı. Vodafone aboneleri Hesabını Bilen Midi tarifesine ek 20 TL’den, Hesabını Bilen 500 tarifesine ek 20 TL’den, Faturayı Aşmayan tarifeye ek 25 TL’den başlayan aylık ödemelerle akıllı telefon sahibi olabiliyorlar.

Faturalı hatlarda gerçek zamanlı ücretlendirme kolaylığı

Hesabını Bilen Tarifelerde paketlerinin tamamını kullanan müşterilerin hatları, kendileri limitlerini artırmadıkları takdirde bir sonraki fatura dönemine kadar yalnızca dışarıdan gelen arama ve mesajlara açık olacak şekilde kalıyor. Böylece paketi bittiğinde kullanıma devam etme kararı tamamen kullanıcının inisiyatifinde oluyor.

SMS ile kolayca limit artırılabiliyor

Kullanımlarına devam etmek isteyen müşterilerin tek yapmaları gereken, 7999’a EKLE yazıp ücretsiz SMS göndermek. Vodafone aboneleri bu şekilde hatlarına tanımlanacak 6TL’lik Ek Paket ile ses, SMS ve internet iletişim ihtiyaçlarını esnek şekilde karşılamaya devam ediyorlar ve bu paketi istedikleri kadar alabiliyorlar. Üstelik ek paketten yapılan her yöne konuşmaların dakikası sadece 10 kuruş oluyor. Ek paketlerin bakiyesi de BAKIYE EK yazıp 7999’a gönderilerek öğrenilebiliyor.

Anlık paket sorgulama kolaylığı

Faturalı bir tarifede gecikmesiz, gerçek zamanlı yani anlık sorgulama imkanı vermesiyle de Türkiye’de bir ilk olan Hesabını Bilen Tarifeler’de, o an pakette ne kadar dakika, kısa mesaj ve internet kullanımı kaldığı *7999#’yi arayarak ücretsiz öğrenilebiliyor. *7999#’yi arayarak yapılan sorguda, ekrana gelen servis mesajı, 48saat veya 24saat öncesinin değil, o anın bilgisini veriyor. Böylece kullanımın güncel durumu devamlı takip edilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.