Vine’ın iOS ve Android Uygulamalarına Güncelleme GeldiDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

Vine’ın iOS ve Android uygulamalarına yeni bir güncelleme geldi. Güncelleme detayları ve diğer ayrıntılar, haberimizin devamında.

Kullanıcıların 6 saniye uzunluğunda kısa videolar paylaşabildiği ve Twitter’ın sahibi olduğu Vine, iOS ve Android uygulamalarını güncelledi. Yeni güncelleme ile kullanıcılar, paylaşacakları videolar üzerinde ‘daha sonra’ düzenleme yapabilecek ve paylaşabilecek. Aynı zamanda birkaç video üzerinde çalışmak da mümkün olacak.

Vine-yeni-guncelleme-webeyn

Güncelleme öncesinde Vine kullanıcıları, kaydettikleri videoları o an paylaşmak zorundaydı. Sessions adındaki yeni özellik sayesinde kullanıcılar herhangi bir videoyu daha sonra paylaşmak üzere kaydedebilecek ve dilerlerse daha sonra düzenleyebilecek. Kullanıcılar daha sonra düzenlemek ve paylaşmak için en fazla 10 video saklayabilecek.

Zaman Yolculuğu adı verilen diğer yeni bir özellik sayesinde kullanıcılar, düzenleme yaptıkları videolar içerisinde herhangi bir kareyi çıkarabilecek ve yerlerini değiştirebilecek. Vine uygulamasını aşağıdaki butonlar aracılığıyla mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. Vine’ın iOS ve Android’e ek olarak yakın zamanda Windows Phone’a da geleceğini belirtelim.

iOS Android

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.