ViewSonic’ten Masaüstü Sanallaştırma Ürünü: SC-Z56Destek: Test Link
Donanım & Yazılım

Dünyaca ünlü görüntüleme teknolojisi ve monitör üreticisi ViewSonic, Masaüstü Sanallaştırma (VDI) ürünü SC-Z56 Quad DP Zero Client’ı pazara sundu. SC-Z56 Teradici tera 2 mimarisiyle pazardaki en hızlı sıfır istemciler arasında yerini aldı.

ViewSonic, masaüstü sanallaştırma ile ilgili ürün yelpazesini hızlı performansı ile dikkat çeken SC-Z56 Quad DP Zero Client (sıfır istemci) ile genişletti. Birden fazla yüksek çözünürlüklü monitörde hızlı performans sağlayan SC-256 Quad Output Zero Client, yüksek görüntü kalitesini çoklu ekranda yaşamak isteyenler için ideal.

Sahip olduğu VMware Horizon sertifikası ile VMware teknolojisini temel alan ağlarda ultra yüksek güvenlik ve yönetilebilirlik sağlayan SC-256, 4 dijital çıkışı, 6 USB girişi ile çoklu ekran kullanımını desteklerken verimliliğe katkıda bulunuyor.

ViewSonic SC-Z56 Zero Client aynı anda 4 x (1920×1200) monitörü ya da 2x (2560×1600) monitörü destekleyerek en son teknolojiyi kullanan kamusal alanlar ve kurumsal şirketlerin yanısıra sağlık ve güvenlik sektörleri için ideal çözümler sunuyor.

Tam bir Zero Client ürünü olan SC-Z56, yüksek enerji tasarrufu ve güvenilirlik için yerel bir bellek veya hareketli parça içermeyen kompakt bir parça halinde kullanıcıya ulaşıyor.

Tasarımı sayesinde masaüstüne uzaktan bağlanabilen ya da monitöre doğrudan monte edilebilen SC-Z56, kullanıcılarına yüksek hızlı sanal masaüstü performansı sunarken, 2D/3D grafik uygulamalarını destekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.