Viber’ın Windows ve Mac Versiyonları YayınlandıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Viber-logo-webeyn

Çeşitli mobil platformlarda popüler mesajlaşma uygulamalarından olan Viber, masaüstüne geldi. Ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Popüler mesajlaşma uygulaması artık masaüstüne de geldi. Mobil platformlarda olan başarısını devam ettirmek için Windows ve Mac sürümlerini yayınlayan Viber, masaüstü sürümlerinde de görüntülü sohbet imkânı sunuyor.

Viber-masaustu-webeyn

Aynı zamanda masaüstü versiyonlardan iletişim kurduğunuzda gönderdiğiniz mesajlar, mobil platformlardaki uygulamalarıyla senkronize çalışıyor.

Viber’ın görüntülü sohbet, yazılı – görsel içerik gönderme ve sesli arama gibi özellikleri kullanıcılara sunarak Windows ile Mac sürümlerini yayınlaması, sanıyoruz ki kullanım oranını yükseltecek ve birçok mobil Viber kullanıcısını memnun edecektir.

Video

Viber‘ın Windows ve Mac sürümlerini buraya tıklayarak resmi sitesinden indirebilirsiniz. İndirip bilgisayarınıza kurduktan sonra kayıtlı olduğunuz telefon numarasını yazıyorsunuz ve gelen etkinleştirme kodu ile kullanmaya hazır hale geliyorsunuz. Viber ile ilgili yeni gelişmeler olduğunda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.