Viber’ın Mobil Uygulamaları GüncellendiDestek: Test Link
Mobil Dünya

Popüler mobil mesajlaşma uygulamalarından biri olan Viber’ın iOS ve Android uygulamalarına gelen güncelleme ile bazı yeni özellikler kullanıcılara sunuldu.

Güncelleme ile gelen yeniliklerden bahsetmek gerekirse çıkartma mağazasına eklenen yeni çıkartmalar ve performansla ilgili yapılan iyileştirmeler, yenilikler arasında yer alıyor. Asıl önemli yenilikler ise bir süre önce WhatsApp’a da gelen Bas ve Konuş özelliği. Bu özellikle birlikte kullanıcılar sesli mesaj gönderebilecek.

Vine-guncelleme-12-Kasim-webeyn

Sohbetler için galeriden arka plan resmi seçme ve grup sohbetleri için 100’e kadar katılımcı ekleme de diğer önemli yenilikler arasında yer alıyor. Yeni özellikler bunlarla sınırlı değil…

Vine-guncelleme-12-Kasim-webeyn-3

Güncelleme ile birlikte gelen en dikkat çekici özellik ise Viber Out. Bu özellik ile Skype’da olduğu gibi dışarıya aramalar gerçekleştirmek mümkün olacak. Kredi satın alma işlemi ile birlikte aramalar gerçekleştirilebilecek. Ayarlar’da Viber Out bölümünden kredi satın alma işlemi yapılabiliyor.

Vine-guncelleme-12-Kasim-webeyn-2

Güncelleme ile birlikte gelen sohbet pencereleri için arka plan seçme ile bas ve konuş özelliği, aslında pek çok kullanıcının yakından tanıdığı özellik. Bu yeni özellikler Viber kullanıcılarını da sevindirecek gibi gözüküyor. Viber Out ise Viber için yeni bir kazanç kapısı olacak. En yeni gelişmeler için, web sitemiz WeBeyn’i takip etmeye devam edin.

Viber’ın iOS versiyonunu indirmek için buraya, Android versiyonunu indirmek için ise buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.