Veri Transferi İçin Tavsiye iOS Uygulaması: FileMasterDestek: Test Link
Mobil Dünya

Veri transferleriniz için hoşunuza gidecek tavsiye bir iOS uygulaması: FileMaster. Uygulama ve kullanımı ile ilgili ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

FileMaster, iOS (iPhone, iPad, iPod) cihazınız ve bilgisayarınız arasında kolayca veri transferi yapabileceğiniz güzel bir uygulama.

Bilgisayarınızdan iOS cihazınıza ya da iOS cihazınızdan bilgisayarınıza kolayca veri (belge, fotoğraf, müzik) aktarımı yapabilirsiniz.

Arayüzünde kullanıcılara sunduğu dosya yöneticisi birçok kullanıcının hoşuna gidecek cinsten. Uygulama, dosyalarınız için kolayca silme, upload etme ya da bilgisayardan yüklediklerinizi telefonunuza kaydetme gibi birçok güzel imkân tanıyor.

FileMaster-webeyn

Bilgisayar ve iOS cihazlar arasındaki veri transferi için iyi bir deneyim sunduğunu söyledik. FileMaster‘ın en güzel özelliği, uygulamayı iOS cihazınızdan açtıktan sonra size bir adres veriyor. O adrese bilgisayarınızdan girdiğinizde dosya yöneticisi açılıyor ve oraya kolayca upload yapabiliyorsunuz. Orada eklediğiniz belgelerinizi iOS cihazınızdan kolayca görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Uygulamayı indirdikten ve kullandıktan sonra görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümümüzden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sadece 19.7 MB boyutundaki FileMaster uygulamasını App Store üzerinden indirmek için buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.