Van’a TTNET İnternet Erişim Merkezi KuruluyorDestek: Test Link
İnternet

Bugün üzücü bir haber alarak Van’da büyük şiddette deprem olduğunu öğrendik. Öncelikle Van’da meydana gelen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet ve yaralılara acil şifalar diliyoruz. Van’da ki depremzedelere bir destekte TTNET’ten geldi.

TTNET, Van’da meydana gelen depremden ötürü kesintisiz internet sağlamak için harekete geçti. TTNET, bölgede internet erişim merkezi kuracak.

Deprem bölgesinde bulunan WiFi noktalarından 3 ay bedava internet hizmeti sunacak olan TTNET, bu noktalardan sunduğu hizmetin hızını arttıracak. TTNET ayrıca Van ili ve ilçelerinde faturasını ödeyemeyen abonelerinin hatlarını kapatmayacak ve borcundan dolayı kapalı olan hatları hizmete açacak. Konuyla ilgili bir açıklama yapan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “Van depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tüm halkımıza baş sağlığı diliyoruz. TTNET olarak Van halkına iletişim konusunda üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye hazırız “ dedi.

Depremden dolayı büyük üzüntü yaşadıklarını ifade TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, ailelerine ve tüm halkımıza baş sağlığı diliyoruz. TTNET olarak abonelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Felaket zamanlarında iletişimin önemi daha da artıyor” dedi. www.webeyn.com

TTNET, gerektiği takdirde bölgeye ek WiFi noktaları kuracak. Van’da bulunan abonelerine sürekli destek sağlayacak olan TTNET, kuracağı iletişim merkezinde ücretsiz internet hizmeti sunacak ve merkezde uzmanlar bulunduracak.

TTNET basın bülteninden derlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.