“Ultra Street Fighter IV” Oyunu Dünya İle Aynı Anda Playstore’daDestek: Test Link
Oyun Dünyası

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, efsane dövüş serisi Street Fighter’ın son oyununu dünya ile aynı anda oyun severlere sunuyor. “Ultra Street Fighter IV”, yeni karakterleri, yeni dövüş alanları ve yeni oyun modları ile oyun severlere heyecan dolu bir deneyim yaşatacak.

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, merakla beklenen oyunları dünya ile aynı anda oyun severlerle buluşturmaya devam ediyor. Yapılmış en iyi dövüş oyunlarından biri olan “Ultra Street Fighter IV”, oyun severlere yeni heyecanlar yaşatmak için Playstore’daki yerini aldı.

Ultra-Street-Fighter-IV-webeyn-2

“Ultra Street Fighter IV”, serinin başarısını devam ettirirken birçok yenilik de içeriyor. Oyuna daha fazla aksiyon katmak için beş yeni karakter ve altı yeni dövüş alanı eklendi. Ayrıca oynanıştaki dengeler yeniden ayarlanarak, yeni oyun modları da oyun severlere sunuldu.

“Ultra Street Fighter IV” oyunu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve uygun ödeme koşullarıyla oyunu satın almak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.